Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 03:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 octavia combi II samovolné otváranie okien 
Autor Zpráva
Příspěvek octavia combi II samovolné otváranie okien
Dobry den, vie mi niekto poradiť? Mám taký problém , že po uzavretí vozidla s originálnym DO v kľuči, sa mi niekedy v noci spustia všetky 4 okná asi do jednej tretiny. Vždy to zistím až ráno. Nerobí to pravideľne, ale iba sporadicky. V servise sa s tým vraj ešte nestretli.Ďakujem za radu.


8.5.06, 12:46
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 109
Bydliště: Běstovice
Příspěvek 
nejsem si jisty ale mozna ze to ma souvyslost s nejakym zamkem dveri. ale nevim to na 100 procent. Nejlepsi je to dat na diagnostiku. tam by se melo ukazat jestli je v komfortnim sistemu nejaka zavada.


8.5.06, 12:58
Profil
Příspěvek 
Poblázněná komfortní jednotka, reklamovat v servise. Řeknou, že žádnou závadu nenašli, ale budeš mít papír, že to bylo reklamováno a až ti šlohnou rádio, tak máš aspoň něco v ruce:-). Jednou k nám na servis jezdil borec, kterýmu vždycky auto chcíplo, zamklo v autě a pustily se stěrače a musel čekat pět minut, než ho to pustilo ven, pro rejpaly - měl el. okýnka a save lock, aby nešly otevřít dveře páčkou zevnitř, když se zamkne auto centrálem a lézt kufrem plným zboží, je cirkusový kousek. Zamykalo ho to půl roku, než rozebrali auto nakaši a zjistili studenej spoj na kostře pod přístrojovkou.:-) Hodně zdaru, nezávidím


8.5.06, 18:17
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz