|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Zadrene zdvihatka
Tyto motory už ten přední kryt zdvihátek nemají. Z této strany jde totiž k hydroštelům olej - je tam napříč olejový kanál.
|
| 2.3.12, 00:10 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
jena328
Registrován: 1.3.12, 15:37 Příspěvky: 11
|
 Re: Zadrene zdvihatka
A nevis jak se ty hydra daji vytahnout jestli vrchem nebo spodem nebo jestli se musi vytahnout vacka?
|
| 2.3.12, 11:30 |
|
 |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Zadrene zdvihatka
Přiznám se ti bez mučení, že z těhle motorů už jsem tahal kde co, ale zrovna hydroštely nikdy. Ale po odmontování hlavy jsou velmi mělko, háčkem by možná šly vytáhnout. Spodem? No to nevím, asi těžko. Vačkový hřídel by byl zdvihátky zablokovaný, nešel by z bloku vytáhnout. Leda je zespodu třeba drátem vždy povysadit a držet až do vytažení v. hřídele, ale to by asi byl pěkný opruz.
|
| 2.3.12, 13:32 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: Zadrene zdvihatka
MartinK72 píše: Tyto motory už ten přední kryt zdvihátek nemají. Z této strany jde totiž k hydroštelům olej - je tam napříč olejový kanál. jo, dneska jsem na to koukal... tak nezbejva, nez vyhodit vacku a vyndat je
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 2.3.12, 18:38 |
|
 |
|
jena328
Registrován: 1.3.12, 15:37 Příspěvky: 11
|
 Re: Zadrene zdvihatka
tak sem sundal hlavu 3hydra se nehybou daji se njak vytahnoutbvrchem?
|
| 2.3.12, 23:27 |
|
 |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Zadrene zdvihatka
Nepamatuju si, jestli to jde zezhora za něco vytáhnout např. háčkem z drátu. Musel bys je něčím vytlačit zespodu nahoru.
|
| 3.3.12, 10:15 |
|
 |
|
jena328
Registrován: 1.3.12, 15:37 Příspěvky: 11
|
 Re: Zadrene zdvihatka
skusim do nich zavrtat vytahovak na zalomene srouby a uvidim:-)
|
| 3.3.12, 11:53 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Zadrene zdvihatka
jí bych je rozchodil jebni po nich a toč s motorem časem je rozcvičíš 
|
| 3.3.12, 12:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|