|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
| Autor |
Zpráva |
|
pneu.blaha
Registrován: 3.3.12, 08:34 Příspěvky: 3
|
 škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
zdravím,potřeboval bych poradit s octavií 1.9 sdi motor kouří a u váhy vzduchu jsem měl olej,motor má takový nepravidelný chod a kouří to bíle 
|
| 3.3.12, 08:39 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
davemo
Registrován: 6.12.10, 17:55 Příspěvky: 295 Bydliště: Ostrava-Zábřeh
|
 Re: škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
Egr ventil,odpoj klapku a uvidíš.
_________________ Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)
|
| 3.3.12, 09:40 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
pneu.blaha píše: zdravím,potřeboval bych poradit s octavií 1.9 sdi motor kouří a u váhy vzduchu jsem měl olej,motor má takový nepravidelný chod a kouří to bíle  1,9 SDi a váha vzduchu to kde jsi ji našel, sděl jakou má ta váha podobu 
|
| 3.3.12, 10:29 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
pneu.blaha píše: zdravím,potřeboval bych poradit s octavií 1.9 sdi motor kouří a u váhy vzduchu jsem měl olej,motor má takový nepravidelný chod a kouří to bíle  a při rozjezdu máš pocit jakoby tě někdo držel za prdel? 
|
| 3.3.12, 11:56 |
|
 |
|
pneu.blaha
Registrován: 3.3.12, 08:34 Příspěvky: 3
|
 Re: škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
tak jeden vstřik byl rozklepnutý tak to vypadá na vůli pístu máte s tím někdo zkušenost?
|
| 3.3.12, 13:24 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
hlavu dolu
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 3.3.12, 15:39 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
pneu.blaha píše: tak jeden vstřik byl rozklepnutý tak to vypadá na vůli pístu máte s tím někdo zkušenost? dej fotku jak byl rozkleplý vstřik to jsem nežral, pokud máš vůli v pístu tak je klepec jak kráva, to máš motor nebo mlátičku, 
|
| 3.3.12, 16:15 |
|
 |
|
pneu.blaha
Registrován: 3.3.12, 08:34 Příspěvky: 3
|
 Re: škoda octavia 1.9 sdi motor kouří
fotku jsem dám zítra,:-) kdyby jte to auto viděli,takovej pelech, plný výfuk oleje v sání olej no hrůza
|
| 3.3.12, 20:21 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|