| Autor |
Zpráva |
|
mils
Registrován: 10.4.12, 16:54 Příspěvky: 3
|
 Chip motoru O II 1,9TDi
Zdravím, má někdo praktickou zkušenost s firmou "Diesel Technik" na Kladně? Děkuju
|
| 10.4.12, 17:09 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 10.4.12, 17:49 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
Darklorde  .. když už říkáš UTFG ...nebylo by od věci házet ty linky přes LMGTFY ...  protože asi těžko si někdo z nich půjde vygooglovat co to utfg znamená  ... takže pro ty co neví http://lmgtfy.com/?q=UTFG
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 10.4.12, 17:55 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
Nachapem preco si niekto da tolko prace aby zalozil jednu zbytocnu registraciu na fore ale nepouzije google.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 10.4.12, 18:05 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
Já nechápu proč naše kočka aportuje plyšáky  ... Asi to taky ale souvisí s neschopností použít google  .. jinak by si rozdíly mezi psem a kočkou určitě našla  .... Problém je zřejmě tedy v tom že hodně lidí neví jak google používat, co všechno umí... popř. že vůbec existuje ...
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 10.4.12, 18:16 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
mils píše: Zdravím, má někdo praktickou zkušenost s firmou "Diesel Technik" na Kladně? Děkuju rozumně a levně tdi fun 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 10.4.12, 19:11 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
Vzdy sa najdu ludia, ktorych stve, ze im motor dobre funguje. Inzinieri v tovarni totiz netusia, co je pre motor najlepsie. Potom pride mudrc, ktory vsetkemu rozumie, zvysi tlak kompresora, prida naftu, prida vsetko a motor ma dvojnasobny vykon a dvojnasobnu zivotnost. Nacipovane auto by som bral len keby bolo zadarmo.
|
| 10.4.12, 19:36 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
On ho ale asi nechce predavat  Vo fabrike v dnesnej dobe nejdu ani tak po zivotnosti ako skorej po emisiach. Aj ked pravda nacipovane auto by som nechcel.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 10.4.12, 19:38 |
|
 |
|
mils
Registrován: 10.4.12, 16:54 Příspěvky: 3
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
-> Sadra17 - Děkuju za info. Měls tam auto se kterým jezdíš? -> ostatním chytrákům - Ptal jsem se na osobní zkušenost s firmou, ne jestli by to někdo chtěl či ne. Ani mě nezajímají naduté narážky některých samolibých mudrců.
|
| 10.4.12, 20:23 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
poděkovat by jsi měl darklordovi  ... navzdory ,,samolibé mudrcovské nadutosti" ti poskytl dostatek jasných informací  ... a dokonce poradil jak se k nim dostat ....
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 10.4.12, 20:26 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
mils nemam auto co by se dalo čipovat, jediná jednotka (když pominu centrál) kterou mam v autě je na ovládání EGR který je odpojený
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 10.4.12, 21:17 |
|
 |
|
mils
Registrován: 10.4.12, 16:54 Příspěvky: 3
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
Užijte si to chudaci.
|
| 10.4.12, 21:43 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
 pro dobrotu na žebrotu 
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 10.4.12, 21:54 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
Skoda reagovat. Presne takato reakcia sa da ocakavat. Neurobit nic, a ked niekto poradi tak akurat blbo odsekavat, idealne vulgarne.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 10.4.12, 22:13 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: Chip motoru O II 1,9TDi
A jasna sadrovina (informacia pri ktorej ani sam autor netusi ci je spravna) s pochvalou 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 11.4.12, 21:29 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|