|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Volnobeh iba pri starte :svieti kontrolka dobijania
| Autor |
Zpráva |
|
Owen
Registrován: 9.4.12, 00:31 Příspěvky: 27
|
 Volnobeh iba pri starte :svieti kontrolka dobijania
taze dalsi problem s favoritom svieti kontrolka pri volnobehu ale iba ked nastartujem ale ked pridam plyn zhasne a potom plyn pustim a nesvieti Favorit 94 jednobodovi vstrek ....Dakujem
|
| 9.4.12, 00:46 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Volnobeh iba pri starte :svieti kontrolka dobijania
máš dotáhnutý řemen?
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
|
| 9.4.12, 01:00 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Volnobeh iba pri starte :svieti kontrolka dobijania
do altíku je připojený tlustý a tenký drát vytáhni ten tenký zapni klíček a sjisti kolik je v drátu napětí, pak nastartuj přidej zhasne kontrolka pak změř napětí na baterce při volnoběhu pak při 25OO otáček pak napiš co jsi naměřil no a pak budem chytřejší 
|
| 9.4.12, 08:26 |
|
 |
|
Owen
Registrován: 9.4.12, 00:31 Příspěvky: 27
|
 Re: Volnobeh iba pri starte :svieti kontrolka dobijania
Dobre dakujem za radu viskusem a ozvem sa...
|
| 9.4.12, 14:08 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Co blbnete? Vždyť tohle je úplně standardní situace. Kontrolka dobíjení zhasne až po lehkém zvýšení otáček. Owen by si měl přečíst příručku k vozidlu nebo aspoň obeznámit s těmi nejzákladnějšími věcmi.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 10.4.12, 10:35 |
|
 |
|
Owen
Registrován: 9.4.12, 00:31 Příspěvky: 27
|
 Re: Volnobeh iba pri starte :svieti kontrolka dobijania
okey diki este raz dik taze standart hovoris? a ten manual nemam keby ste mohli niekto prosim vas dajte neaky ten link na stiahnutie,Mam 135 LUX-rv.94 jednobodovka ,s RJ, ..... Vdaka....
|
| 12.4.12, 00:00 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Zde. Doporučuju udělat si těch pár minut čas a pročíst si to...
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 12.4.12, 00:10 |
|
 |
|
Owen
Registrován: 9.4.12, 00:31 Příspěvky: 27
|
 Re: Volnobeh iba pri starte :svieti kontrolka dobijania
naozaj ten manual mi pomohol dakujem zan.. 
|
| 12.4.12, 12:35 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|