|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 10 ] |
|
s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
| Autor |
Zpráva |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
Mam tedkom na 105 dole hlavu, a tak jsem se zamyslel, ze to uz je vlastne nekolikate sundani hlavy co ten blok zazil a ze se to asi zavitum v tom hliniku moc libit nebude, byt jsou zatim v poradku. Proto premyslim, jestli by nebylo vyhodne sehnat stefty a pouzit je misto sroubu, ze by se hlava tim padem sroubovala pomoci matek No a moje otazka, zni jestli je tato uvaha dobra, ci zcestna a pokud je dobra, kde by se daly takove stefty a jeste k tomu pevnostni sehnat? Dik za odpovedi 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 16.4.12, 17:30 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
kachnis nad tím přemýšlel.... dokonce to plánoval na křídlové matice 
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 16.4.12, 17:46 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
Tak kridlove matice bych tam asi nedaval  , ale celkove, kdyz to tak mohly mit spartaky a oktavky, mozna dokonce i prvni embecka, tak by to snad mohla mit i 105 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 16.4.12, 18:09 |
|
 |
|
žděba
Registrován: 10.10.07, 16:46 Příspěvky: 615 Bydliště: Úpice(Trutnov)
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
a co závitové vložky? používají se u často rozdělávaných dílech z hliniku na závodních autech. záleží co by vyšlo levnějc jestli štefty nebo vložky
_________________ 120 LS 81´ dovoz NDR
OI 1.8T 99´ dovoz SRN
|
| 16.4.12, 19:12 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
Ono to neni tak snadny, byly by potreba specialni vysoke matice - pro obycejne je 55-60Nm docela dost.
Kasli na to, nema to vyznamu. Trebaze je to hlinik, snese to mnohacetne sundani hlavy. Se steftama se ta hlava navic bude pekne blbe demontovat.
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 16.4.12, 20:37 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
No tak dobra, zatim na to kaslu a odsouvam tento pocin na neurcito Kazdopadne dik za nazory 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 17.4.12, 20:11 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
nevim co resis  vis kolik stoji zavitova tyc s pevnosti 12G ?? povim, je to kolem 300Kc, tu nareres, zacistis konce zavitu, zasroubujes do hlavy a je to..a vyssi matice taky sezenes nebo si vezmes 2pvnostni a svaris k sobe..
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 18.4.12, 21:05 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
No nad tou zavitovkou jsem uvazoval taky, ale nakonec jsem ji zavrhl jako nevhodnou  Ono steft (zavrtny sroub) je jisten vybehem, dokonce i pro kazdy material ma jiny uhel vybehu a po dotazeni se tim vybehem ,,zakousne,, do materialu aby se pak nestalo, ze chces povolit matku a vysroubujes celej steft, popripade nedoslo k povoleni... U te zavitovky by se to muselo resit nejakym lepidlem na zavity a pod a to se mi moc nelibi 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 18.4.12, 23:08 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
Hlavně se ti po dotažení kousne hlava do závitu a pak máš všechny matky dole a hlava drží jako by se nechumelilo, určitě to znáš z karburátoru. 
|
| 19.4.12, 00:36 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: s105 uvaha nad stefty, misto sroubu
No to je taky dalsi duvod, proc by nemel byt zavit po cele delce 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 19.4.12, 08:38 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 10 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|