Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 05:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Výměna oleje Roomster 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.09, 20:06
Příspěvky: 459
Bydliště: Vel Mez
Příspěvek Výměna oleje Roomster
Ahoj kluci, brácha si koupil roomstera a počítač hlásí že má být vyměněn olej. Je tam ten jednoduchý který ukazuje jen teplotu a stav kilometrů. Jde to nějak doma vynulovat, že bysme olej vyměnili sami ? nechce se dávat 1200 Kč za servisku, kde dá se říct nic jinýho stejně neudělají.

_________________
Škoda 105L ,r.v 1987, najeto 120000 km, Mogul GX-FE 10W40


18.4.12, 07:20
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Výměna oleje Roomster
Je velký problem podívat se do návodu nebo si ho stáhnout ze stránek výrobce? :roll:

Na FI mam nulování takto:
Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla
ujeté vzdálenosti a držte je.
Zapněte zapalování, na displeji se zobrazí jeden ze servisních intervalů.
Nulovací tlačítko držte stisknuté 10 s, tím dojde k vynulování počítadla (na
displeji se zobrazí „- - -“ a následně denní počítadlo kilometrů).

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


18.4.12, 08:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.09, 20:06
Příspěvky: 459
Bydliště: Vel Mez
Příspěvek Re: Výměna oleje Roomster
Tohle prý brácha zkoušel a nejde to. Zkusím to ale ještě jednou a sám. Nevíš jestli se to nějak změnilo u novějších ?

_________________
Škoda 105L ,r.v 1987, najeto 120000 km, Mogul GX-FE 10W40


18.4.12, 09:56
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Výměna oleje Roomster
Jak jsem psal, podívej se do návodu. Na stránkách výrobce jsou podle období výroby

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


18.4.12, 10:40
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Výměna oleje Roomster
kde kdo s vagem ti to smaze, jestli to je pred faceliftem, jestli po faceliftu, musis mit hex-can kabel nebo jakakoli lepsi diagnostika (atal, kts atd)...prijed, za 50 ti to smaznu :D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


19.4.12, 16:50
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Výměna oleje Roomster
pokud to nejde tlačítkem tak je tam long life bud překodovat nebo lepší diag vcds :oops:


19.4.12, 19:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 11 Queries | GZIP : Off ]