| Autor |
Zpráva |
|
vanillai
Registrován: 10.3.12, 23:59 Příspěvky: 33
|
 Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
Ahoj, chtěl bych se zeptat na koncovku výfuku, né na celej tlumič ale vypadá to jako ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku. Máte to někdo na autě? + zkušenosti se zvukem + kde bych to sehnal.podotýkám že jsem to ještě na autě neviděl nebo jsem si toho nevšiml.Nechci dávat celej koncovej tlumič aby mi to řvalo jako blázen , ale jen decentní zvuk.....Děkuji všem
_________________ Škoda forman 135 LXi, 1993, 40 KW Škoda favorit 136 L, 1989, 46 KW
|
| 21.4.12, 09:33 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
placebo, poradili by sme ti rozchlastať, nemám s tým skúsenonosť, považujem to za kýč...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 21.4.12, 09:46 |
|
 |
|
JeeRKa
Registrován: 10.8.09, 14:55 Příspěvky: 467 Bydliště: Opava
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
v 18ti jsem na š120 měl ozdobnou tesco koncovku .... změna zvuku?  ) ... no jedině když byla nasazena až na konci výfuku, že byla zároveň s tažným  ... trošku to chrochtalo ... ale tak vysunutá vypadala hodně blbě  . takže jsem jí posunul co nejblíž motoru .. ... nějakou dobu jsem to na autě měl a pak to začalo měnit parádně zvuk ... vibracemi (u š120 asi pomohla i teplota  ) se na té koncove uvolnilo nýtování a krásně mi to zvonilo a rachotilo  ..
_________________ Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! Fotky BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky
Naposledy upravil JeeRKa dne 21.4.12, 17:30, celkově upraveno 1
|
| 21.4.12, 11:07 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
ja mel navarenou ozdobnou > spis na vzhled nez zvuk . Lehke brblani tam bylo. Vevnitr byla derovana trubka pres kterou to slo ven. Ale ja mel tichy motor. Na tech starych rvoucich motorech uz jedine rvouci vyfuk
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 21.4.12, 14:58 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
čoveče mi přijel borec s litrovým oplem a měl tam koncovku nebublala ale takový sportovní zvuk super se mi líbíl říkám kde to sehnal že na netu nové za kilo už mu píšu na link 
|
| 21.4.12, 15:59 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
A co miesto koncovky radsej auto s motorom ktory taku nepotrebuje?  Taka nejaka maloobjemova V8 nieje na zahodenie...
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 21.4.12, 16:03 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
každý na to nemá tak koncovka muší stačit,
|
| 21.4.12, 17:08 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
Ved je to otrasny tuzing, to uz predavaju aj v tesku...
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 21.4.12, 17:29 |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
já mám v plánu celonerezovou trubku s absorbákem vzadu 
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 21.4.12, 18:30 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14999 Bydliště: Havířov
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
Bylo to na mém fáčku, když jsem ho koupil. Ale taková ta navařovací. Na volnoběh to krásně bublalo, ale když se přidalo trošku plynu, stejně se to vytratilo a mělo to klasický zvuk. Takže pěkný zvuk jen na volnoběh. 
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 21.4.12, 20:19 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
To jsem vždycky chtěl  .
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 21.4.12, 21:41 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
myslim ze taky decentny zvuk sa da docielit aj ked da koncovy tlmic z 1,6, ci dizla. Neper to tak ma, ale aky zvuk s toho dostal, treba skuknut video v garazi. Nedavno som daval na V40ku 1,8 vyfuk z 2,0T a zvuk to ma prekrasny, spolu zo znizenim, kolesami z kamiona a skratenou prevodovkou, radost sa povozit... Forman ma dobovu nerezovu koncovku drziacu systemom eska pasky (od carlosa  ) Zvuk siaceho stroja kombinovaneho s mixerom to ale neporiesilo... 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 21.4.12, 21:49 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
|
| 23.4.12, 06:59 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
To je jenom trubka bez ničeho, ne ?
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 23.4.12, 13:29 |
|
 |
|
venca.m
Registrován: 2.6.07, 10:17 Příspěvky: 459 Bydliště: Valašské Meziříčí
|
 Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
Z nich mám tuhle http://www.prexim-megapex.cz/koncovky-v ... 6mm-600-35Dal jsem za ni někde cca 150, změna zvuku se nekonala.
_________________ Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost
|
| 23.4.12, 13:58 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|