
Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
A co vyoperovat první tlumič ?

... Na renaultu 19 1.7 jsem ho měl už KO, tak šel pryč a místo něj jen trubka ... Ale nemám s čím porovnat

.. protože ten děravý tlumič dělal slušný kravál a už jsem to tak koupil

.. po tom co se tam navařila trubka tak to ztichlo ... ale na volnoběh to hezky pobublávalo
