|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
po umyti motoru cuka (favorit 136)
| Autor |
Zpráva |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: po umyti motoru cuka (favorit 136)
neviem čo si tam zle nasadil, tam je taký zobáčik čo vystupuje z uchytu tej packy a ten musí zapadnúť do viečka, potom iba cvak cvak a je to...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 26.4.12, 21:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: po umyti motoru cuka (favorit 136)
tak jsem si z vrakace vzal vicko rozdelovace, etz (ale celkem zrezlou), civku, kabely vsechno jsem poctive vycistil v benzinu a nejdriv vymenil pouze kabely, nejspise to pomohlo. Poradne jsem to teda jeste neprojel ale zatim to vypada ok.
Koupil jsem i tu hadicku ze sani pod karbecem do nalevaci hrdla oleje Nicmene to cuknutí když po brzdeni motorem pridam trochu plynu tam porad je :/
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 27.4.12, 20:41 |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: po umyti motoru cuka (favorit 136)
po ujeti cca 300km si mohu dovolit rict ze je to ok, pomohla vymena zapal. kabelu
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 2.5.12, 11:11 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|