Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
octavia nestartuje
zdravím octavia 1.9 tdi 81 kw za studena špatně startuje dlouho točí než naskočí a když odpojím čidlo teploty tak to chytá na tuka tak už jsem skusil vyměnit asi 3 čidla a pokaždé je to uplně to samé a když jich odpojím tak to chytá hned nevíte co by to mohlo byt?
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 9 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru