Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 octavia nestartuje 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek octavia nestartuje
zdravím octavia 1.9 tdi 81 kw za studena špatně startuje dlouho točí než naskočí a když odpojím čidlo teploty tak to chytá na tuka tak už jsem skusil vyměnit asi 3 čidla a pokaždé je to uplně to samé a když jich odpojím tak to chytá hned nevíte co by to mohlo byt?


3.5.12, 21:37
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: octavia nestartuje
žhavení, řešení je tři prdele,

jedno znich kup rozpojovací tlačítko napoj do okruhu teplotního čidla

zatlačíš tlačítko zapneš klíček a nastartuješ

v podtatě nasimuluješ odpojení čidla napiš jak jsi to pochopil :oops:


3.5.12, 21:48
Profil

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek Re: octavia nestartuje
zdravím miloši chápu jak to myslíš a nějaká varianta bez toho přídavného tlačítka ještě není?


3.5.12, 21:54
Profil ICQ

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: octavia nestartuje
je já ji mám a startuju na brnk http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=1932 :idea:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


3.5.12, 22:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: octavia nestartuje
jj, znama vec, prerusit signal od cidla teploty a bude to cajk :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


4.5.12, 11:22
Profil ICQ
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: octavia nestartuje
Jen ze zvědavosti, tím že přerušíš čidlo teploty řekneš jednotce že je zima a ona více žhaví?


4.5.12, 11:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.023s | 11 Queries | GZIP : Off ]