Šemik píše:
Jiří Čech píše:
Šemik píše:
Ony hlavně ty informační tabule pěkně kecají

Ty informační tabule nekecají... kupodivu ukazují docela přesně...
Já jsem slyšel něco jiného, ale mohla to být třeba jen vyjímka

No, já mám na tachometru pořád stejnou hodnotu, pokud porovnám s tím, co je na tabuli... a pochybuji, že by všechny tabule měřili se stejnou chybou...

a odpovídá to i tomu, co se píše ohledně odchylky rychloměru v testech