Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 vysoká spotřeba Favoritu 
Autor Zpráva

Registrován: 4.10.12, 16:01
Příspěvky: 3
Příspěvek vysoká spotřeba Favoritu
Zdravím, vlastním Favorit 135 LS, r.v. 92, má nalítáno cca 90 000 km (pravděpodovně poctivé) :) . Poslední dobou začal jezdit se spotřebou bezmála 11 L / 100 km (NATURAL 95) :sick: . Tažné zařízení nemá, dojíždím denně většinou ve 2 lidech do práce přibližně 10 km ( přes obce i mimo ně). Kola nahuštěná, v únoru byl danej novej rozdělovač a vložka filtru sání. Poradte prosím co by to mohlo způsobovat. Díky


4.10.12, 16:17
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Nezasekává se počítadlo kilometrů? Dále mě ještě napadá netěsnost na palivovém potrubí, ucpaný výfuk, přibrzďující brzdy... je toho víc. :) Trochu to prozkoumej a řekni.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


4.10.12, 16:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: vysoká spotřeba Favoritu
Trochu to tu posurfuj, podobných tém bolo dosť...ja by som to zas videl na repas karbu...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


4.10.12, 17:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: vysoká spotřeba Favoritu
Obohacovač,membrána akceleračky,tesnenie vika karburátora,alebo aj membrána palivovej pumpy,prípadne nefunkčný/zaseknutý sýtič.Odporučil by som repas karbeca,tuším že JIKOV udával životnosť ovládacích dielov na 100000 km

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


4.10.12, 20:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: vysoká spotřeba Favoritu
...a tesnenia a membránky určite nie 20 rokov...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


5.10.12, 08:54
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: vysoká spotřeba Favoritu
No však to.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


5.10.12, 08:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.044s | 11 Queries | GZIP : Off ]