|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
Škoda Forman problém s motorem
| Autor |
Zpráva |
|
tomaselvis
Registrován: 24.10.12, 16:57 Příspěvky: 25
|
 Re: Škoda Forman problém s motorem
Tak kluci vyřešeno .Rozhodl jsem se že zkusím vyměnit ještě snímač otáček.Tak jedu a těsně před autokelly v brně mi to začalo haprovat jako blázen až to úplně chcíplo a nešlo nastartovat.Tak jsem zkusil koupit ten čínskej za 400 ,říkám si koupím origoš za 800 a ono to tím nebude.Takže jsem ho vyměnil,auto chytilo na brnk a úplně v pohodě jsem odjel domů 14 Km bez cuknutí.
|
| 24.11.12, 17:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Tak teď ještě opatrně těch 14 km zpátky do Kelly pro origo a doufej, že čína nekixne. 
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 24.11.12, 18:30 |
|
 |
|
tomaselvis
Registrován: 24.10.12, 16:57 Příspěvky: 25
|
 Re: Škoda Forman problém s motorem
No nejspíš mě tam borec dal čínu verzi už v červenci a vydržela asi 2 měsíce.Kdybych měl 100 % jistotu že to tím čidlem,vemu origoš.Uvidím jak to bude dlouho fungovat.Tady ten pujde kdyz tak reklamovat a koupim original
|
| 24.11.12, 18:42 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
 Re: Škoda Forman problém s motorem
Říkal jsem to.
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 6.12.12, 10:49 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|