Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Favorit,problém s otáčkama 
Autor Zpráva

Registrován: 8.12.11, 15:06
Příspěvky: 20
Příspěvek Favorit,problém s otáčkama
Zdravím,

mám takový problém když jedu na benzín auto na volnoběh neudrží otáčky. Tím myslím že se dostane na 500 začne skákat a chcípne. Potom když udržuju rychlost celé auto začne škubat. Při zrychlování nebo brždění motorem není žádný problém. Měnil jsem olej, svíčky, palivový filtr a problém je pořád. Nevíte čím by to mohlo být?

_________________
Škoda Fabia 1,4 TDi 55 kw
Rok výroby: 2004


29.5.13, 11:05
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.12, 08:34
Příspěvky: 1140
Bydliště: Michalovce
Příspěvek Re: Favorit,problém s otáčkama
už maš bmm alebo karburator ??
daj dole veko rozdeľovača skontroluj či nieje korozia na kontaktoch či nieje skorodovany alebo opaleny palec

_________________
PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8


29.5.13, 11:43
Profil

Registrován: 8.12.11, 15:06
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Favorit,problém s otáčkama
Ještě karburátor, rozdělovač je nedávno měněný za úplně nový

_________________
Škoda Fabia 1,4 TDi 55 kw
Rok výroby: 2004


29.5.13, 11:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.12, 08:34
Příspěvky: 1140
Bydliště: Michalovce
Příspěvek Re: Favorit,problém s otáčkama
už si skušal aj nastavovat volnobežne otačky na karburatore ??

_________________
PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8


29.5.13, 12:00
Profil

Registrován: 8.12.11, 15:06
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Favorit,problém s otáčkama
Nene nezkoušel, už mi to jednou dělal chlápek v servise, taky mě napadlo že by se to mohlo zase rozladit. Jak se to dá nastavit?

_________________
Škoda Fabia 1,4 TDi 55 kw
Rok výroby: 2004


29.5.13, 13:41
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Favorit,problém s otáčkama
Samo sa to rozladiť nedokáže,aj keby si chcel.Najskôr ti to chytá falošný vzduch-zvyčajne popod podložku karburátora.Skrutka šteľovania vonobehu je zozadu na karbeci,od kúrenia.Skrutkovač cez ten plech čo drží bowden plynového lanka.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


29.5.13, 16:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.12, 08:34
Příspěvky: 1140
Bydliště: Michalovce
Příspěvek Re: Favorit,problém s otáčkama
a ten rozdelovač si tam len tak vložil alebo si ho aj nastavil ?
akceleračna pumpička a obohacovač zmesi je v akom stave bolo to už menene ??
a potom sa nakoniec pripajam k lamačovi :)

_________________
PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8


29.5.13, 18:57
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.029s | 11 Queries | GZIP : Off ]