|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
Favorit,problém s otáčkama
| Autor |
Zpráva |
|
Bandis
Registrován: 8.12.11, 15:06 Příspěvky: 20
|
 Favorit,problém s otáčkama
Zdravím,
mám takový problém když jedu na benzín auto na volnoběh neudrží otáčky. Tím myslím že se dostane na 500 začne skákat a chcípne. Potom když udržuju rychlost celé auto začne škubat. Při zrychlování nebo brždění motorem není žádný problém. Měnil jsem olej, svíčky, palivový filtr a problém je pořád. Nevíte čím by to mohlo být?
_________________ Škoda Fabia 1,4 TDi 55 kw Rok výroby: 2004
|
| 29.5.13, 11:05 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: Favorit,problém s otáčkama
už maš bmm alebo karburator ?? daj dole veko rozdeľovača skontroluj či nieje korozia na kontaktoch či nieje skorodovany alebo opaleny palec
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 29.5.13, 11:43 |
|
 |
|
Bandis
Registrován: 8.12.11, 15:06 Příspěvky: 20
|
 Re: Favorit,problém s otáčkama
Ještě karburátor, rozdělovač je nedávno měněný za úplně nový
_________________ Škoda Fabia 1,4 TDi 55 kw Rok výroby: 2004
|
| 29.5.13, 11:50 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: Favorit,problém s otáčkama
už si skušal aj nastavovat volnobežne otačky na karburatore ??
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 29.5.13, 12:00 |
|
 |
|
Bandis
Registrován: 8.12.11, 15:06 Příspěvky: 20
|
 Re: Favorit,problém s otáčkama
Nene nezkoušel, už mi to jednou dělal chlápek v servise, taky mě napadlo že by se to mohlo zase rozladit. Jak se to dá nastavit?
_________________ Škoda Fabia 1,4 TDi 55 kw Rok výroby: 2004
|
| 29.5.13, 13:41 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Favorit,problém s otáčkama
Samo sa to rozladiť nedokáže,aj keby si chcel.Najskôr ti to chytá falošný vzduch-zvyčajne popod podložku karburátora.Skrutka šteľovania vonobehu je zozadu na karbeci,od kúrenia.Skrutkovač cez ten plech čo drží bowden plynového lanka.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 29.5.13, 16:10 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: Favorit,problém s otáčkama
a ten rozdelovač si tam len tak vložil alebo si ho aj nastavil ? akceleračna pumpička a obohacovač zmesi je v akom stave bolo to už menene ?? a potom sa nakoniec pripajam k lamačovi 
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 29.5.13, 18:57 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|