Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Potřebuju poradit s váhou vzduchu 
Autor Zpráva

Registrován: 22.6.13, 21:19
Příspěvky: 2
Příspěvek Potřebuju poradit s váhou vzduchu
Objevil jsem na netu jeden obrázek a pořád mi vrtá hlavou, jak je zde vyřešená váha vzduchu u škody felicie 1.3 BMM ... Tak jestli by mi to někdo vysvětlil - viz. foto.. Děkuju Tom :)

Obrázek


22.6.13, 21:30
Profil
Příspěvek Reklama

   
Junior TW team

Registrován: 13.4.08, 13:19
Příspěvky: 6030
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: Potřebuju poradit s váhou vzduchu
A co přesně chceš na tom vysvětlovat?Co se ti nezdá?

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


22.6.13, 21:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 22.6.13, 21:19
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Potřebuju poradit s váhou vzduchu
Když máš originál airbox tak ti z něho vede vývod, pak máš váhu vzduchu a vede dál až dolu do předního nárazníku a v tutom případě je airbox postranách uřízlej podle filtru a všechno okolo odstraněno, tak mě zajímá, jak se vyřešila ta váha vzduchu, nebo kam se poděla .....


22.6.13, 23:26
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Potřebuju poradit s váhou vzduchu
kde si přišel na váhu vzduchu tu felicie nikdy neměla

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


23.6.13, 01:26
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Potřebuju poradit s váhou vzduchu
Asi nejaka urban legenda.Favo ani felda váhu vzduchu nikdy nemali.Jediné čo tam je je snímač teploty nasávaného vzduchu.TommyP to čo uvádzaš ty,je len termoklapka na púštanie teplého vzduchu od výfuku.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


23.6.13, 08:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 11 Queries | GZIP : Off ]