|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Potřebuju poradit s váhou vzduchu
| Autor |
Zpráva |
|
TommyP
Registrován: 22.6.13, 21:19 Příspěvky: 2
|
 Potřebuju poradit s váhou vzduchu
Objevil jsem na netu jeden obrázek a pořád mi vrtá hlavou, jak je zde vyřešená váha vzduchu u škody felicie 1.3 BMM ... Tak jestli by mi to někdo vysvětlil - viz. foto.. Děkuju Tom  
|
| 22.6.13, 21:30 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Potřebuju poradit s váhou vzduchu
A co přesně chceš na tom vysvětlovat?Co se ti nezdá?
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 22.6.13, 21:58 |
|
 |
|
TommyP
Registrován: 22.6.13, 21:19 Příspěvky: 2
|
 Re: Potřebuju poradit s váhou vzduchu
Když máš originál airbox tak ti z něho vede vývod, pak máš váhu vzduchu a vede dál až dolu do předního nárazníku a v tutom případě je airbox postranách uřízlej podle filtru a všechno okolo odstraněno, tak mě zajímá, jak se vyřešila ta váha vzduchu, nebo kam se poděla .....
|
| 22.6.13, 23:26 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Potřebuju poradit s váhou vzduchu
kde si přišel na váhu vzduchu tu felicie nikdy neměla
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 23.6.13, 01:26 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Potřebuju poradit s váhou vzduchu
Asi nejaka urban legenda.Favo ani felda váhu vzduchu nikdy nemali.Jediné čo tam je je snímač teploty nasávaného vzduchu.TommyP to čo uvádzaš ty,je len termoklapka na púštanie teplého vzduchu od výfuku.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 23.6.13, 08:37 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|