Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:04



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 81  Další
 Varok- fávo Solitaire 94 
Autor Zpráva

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
V nejbližší době mě asi čeká výměna spojky. Do kopců a při větší zátěži už to začíná asi klouzat. Jen jsem se chtěl prosím zeptat, jaká je dobrá značka? Našel jsem po obchodech: Sachs, Valeo nebo Luk. Co z toho vybrat, aby to něco vydrželo? Čínu předem vzdávám, po mých špatných zkušenostech s drobnějšími díly od žlutých.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


16.4.14, 20:57
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Zajeď si do autetechny Karviná. Když jim vrátíš starou spojku (musí být origo) budeš mít origo spojku za krásných 1200 kč.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


16.4.14, 21:04
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
A šteloval jsi někdy lanko spojky ?
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


16.4.14, 21:22
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
u fáva se šteluje jenom vejška pedálu, jak začne klouzat je konec
varok: jedině Sachs, LUK je na nic je měkkej takže to bude jako šlapat do hovna a ne na spojku

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


16.4.14, 21:54
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Sádro bez urážky, mám na fáčku taky LUK má přes 15 000km najeto a no-problem, su naprosto spokojen...
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


16.4.14, 22:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
No, je fakt, že pocitově je LUK hrozný. Je to jak šlapat do hovna. Ale po čase si člověk zvykne a přijdou mu divná ostatní auta. Na Fanoušovi je LUK 20 tkm a zatím OK, na Milošovi 40 tkm a taky OK.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


16.4.14, 22:30
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Martin91 píše:
Sádro bez urážky, mám na fáčku taky LUK má přes 15 000km najeto a no-problem, su naprosto spokojen...
:wink:

říkám svojí zkušenost mě nepřežil ani 20 000km - praskla pružina v přítlačáku a pocitově byl měkkej :sick:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


16.4.14, 23:04
Profil ICQ

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
S tou autotechnou to vypadá dobře, i když už to tam není co bývalo. Ale já potřebuji nejdříve koupit novou a potom ji ve fáčku vyměnit.
Takže ta zn. Sachs bude dobrá volba? Znám pár lidí, kteří na fáčka a feliny dávají Valeo a Luk, no nejsou moc spokojeni.
To lanko už jsem 2x šteloval, ale to už je asi moc. Teď se při rozjezdech tomu moc nechce a musím to více točit. Ptal jsem se jednoho chlápka, který opravuje auta a prý už půjde asi spojka kakat. No, fáčko mám od konce roku 2005, takže na stávku už má nárok. :?

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


17.4.14, 14:55
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
sachs je to nejlepší co můžeš na fávo koupit

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


17.4.14, 16:09
Profil ICQ

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
No co mám Sachs tak přední tlumiče. Předtím tam byly Atesa a s těmi jsem nebyl nějak extra spokojený. Sice držáky, ale moc měkké. Sachsy jsou trošku tvrdší, takže mi vyhovují. A už je tam mám snad kolem 6 let a zatím ještě drží a netečou.
Takže asi půjdu do té spojky Sachs, děkuji

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


17.4.14, 20:27
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Dnes jsem dal na Fáčko zpátky origo výfuk s katalyzátorem. První díl alá nohavice jsou buď od Janíka z petřvaldu nebo vrakáče, už nevím. Kdysy natřeny nějakou nekvalitní stříbřenkou, nyní výbornou. Katalyzátor je stále původní a funkční, alespoň podle zápachu z výfuku. :)
Druhý díl jsem nedávno koupil na vrakecu v suché, naštěstí značka Tyll. V dost zachovalém stavu, natřeno opět kvalitní stříbřenkou. Zadní díl asi polák, taky z vrakecu, ale v petřvaldě. V suché měli jeden zadek, ale v dost špatném stavu. Taky natřeno stříbřenkou. Jen mě naštvalo, že asi nohavice jsou špatně ohnuté v tom ohybu, kde je potom spodní příruba. Mám to spojené s katem a prdí mi to tam, protože příruby nejsou rovnoběžné, ale jemně do A. Mám tam starší uhlíkový kroužek. Pomohl by ten drátěný? Ten je přece jenom trošku měkčí a možná se poddá, ne? Nebo co s tím? Poslední možnost je sundat nohavice, naříznout, přihnout u té příruby a znovu zavařit. Natrefit na slušné nohavice je asi dost velký kumšt. Co byly na fáčku origo nohavice, tak taky byly tak blbě ohnuté, ale ty byly zase naopak moc přehnuté, tyhle jsou jakoby nedohnuté. Nebo nevíte někdo o nějaké kvalitní pastě na výfuky? Teda jestli by pomohla.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


17.4.14, 20:38
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.08, 19:34
Příspěvky: 3328
Bydliště: Studénka
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
já používám tuhletu a cajk zatím http://www.autodilytrutnovsko.cz/upload ... 1/5910.jpg

_________________
VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw Obrázek


17.4.14, 22:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Výfuky zn. Bosal už nejsou co bývaly, ale pastu mají dobrou? Dobře, zkusím ji někde koupit. Děkuji

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


18.4.14, 05:05
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
U nás mají jen takovou malou plechovku, nějaká cizina, neznámá značka. Kdysy jsem to koupil, ale byl jsem zklamaný. Vypadá to podobně, jako tmel se sk. vlákny. Ale po pár dnech se to vydrolí a netěsnosti jsou opět. Zkusím někde sehnat tu pastu Bosal.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


18.4.14, 14:35
Profil
Junior TW team

Registrován: 13.4.08, 13:19
Příspěvky: 6030
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Myslím, že pokud to na sebe nesedí, tak žádná pasta nepomůže, cokoliv se zapeče, ztvrdne na kamen a jak se výfuk hýbe vydrolí se, koupi bych obyčejný kamnářský tmel v železářství stejně je to to samé a levnější

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


18.4.14, 14:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 81  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.025s | 11 Queries | GZIP : Off ]