Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:30



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 81  Další
 Varok- fávo Solitaire 94 
Autor Zpráva

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Jak jsem se ptal na ten přerušovač, tak jsem se dnes díval. Mám tam napsané: +, Z a P. Plus je žlutý káblík, Z je myslím černý a P je zelený. Není to ale tak jak jste mi radili. Zkoušel jsem to zkoušečkou i měřákem. Plus konektor je plus 12V. Ale zbývající dva vývody mi ukazují zkoušečkou pulsní proud, tedy zkoušečka bliká, když to měřím proti kostře. Když zkusím P i to Z změřit na zkrat proti kostře, tak nic, takže ani jeden není kostra.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


4.5.14, 19:16
Profil
Příspěvek Reklama

   
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
P by mela byt kontrolka

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


4.5.14, 19:19
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Takže nakonec to bylo možná tak, jak tady předtím někdo psal, že je plus, jeden konektor vývod na směrovky a jeden na kontrolky. Díval jsem se do knížky, jenže tam je to nakreslené jen schématicky. Přerušovač jde všemi třemi vývody do spínače výstražných a z něho jeden vývod do nějaké svorkovnice.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


4.5.14, 20:00
Profil

Registrován: 14.3.08, 16:50
Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
A proč ten přerušovač pořád tak řešíš? Když s tim teda musíš něco dělat, tak dej z feldy, + na +, zelenej s černym spoj a zem si natáhni odněkud a jedeš..

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


Naposledy upravil PJDefort dne 4.5.14, 20:32, celkově upraveno 1



4.5.14, 20:28
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Já neřeším výměnu přerušovače, ten si tam dám v pohodě. Já jsem potřeboval výstup přerušovaného signálu, prostě aby mi zároveň s výstražnými blikalo ještě něco. To je zatím tajné, aby jste se mi nesmáli.
Tak řeším kam to zapojit.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


4.5.14, 20:31
Profil

Registrován: 14.3.08, 16:50
Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Tak to něco napoj na kontrolku varovek..tam přerušovanej signál je..

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


4.5.14, 20:34
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
varok píše:
Jak jsem se ptal na ten přerušovač, tak jsem se dnes díval. Mám tam napsané: +, Z a P. Plus je žlutý káblík, Z je myslím černý a P je zelený. Není to ale tak jak jste mi radili. Zkoušel jsem to zkoušečkou i měřákem. Plus konektor je plus 12V. Ale zbývající dva vývody mi ukazují zkoušečkou pulsní proud, tedy zkoušečka bliká, když to měřím proti kostře. Když zkusím P i to Z změřit na zkrat proti kostře, tak nic, takže ani jeden není kostra.

však pokud měníš bimetal za elektronickej tak kostru musíš přivect novou a ty dva co tam máš spojit :roll:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


4.5.14, 20:36
Profil ICQ

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Jsem si vzpomněl, že mám na blinkry napojený i centrál, tak to zkusím najít. Ale nevím, jestli to není náhodou každá strana zvlášť. Zkusím na to mrknout. Děkuji

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


4.5.14, 20:36
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Však já nevím kdo mi tady psal, že jeden je plus, jeden mínus a další přerušovaná signál. 8)
Nebo to bylo myšleno pro ten z feldy? Ale já se ptal na ten plechový.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


4.5.14, 20:38
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
to bylo na ten elektronickej

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


4.5.14, 20:39
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
http://www.nasetraktory.eu/forum/downlo ... &mode=view tu máš prerušovač a zapojenie približne takto

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


4.5.14, 20:47
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Aha, tak nakonec je to trošku složitěji zapojené, než jsem myslel. Děkuji za odkaz. Zkusím to zkoušečkou najít na přepínači výstražných, nebo se podívám, jak mám zapojený centrál.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


4.5.14, 20:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Toto je tuším 120tka,ale vo fave je oproti tomu myslím veľký rozdiel nebude.Ale základné zapojenie je také.
Existuje ešte aj prerušovač na prídavnú záťaž,niekde doma ho mám aj v origo krabičke.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


4.5.14, 20:54
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Dobře, já to tedy prozradím, i když se mi budete smát. Chci si udělat to, že jak je spínač výstražných a má podsvětlení, tak jsem si to chtěl udělat červeně a při zapnutých výstražných aby to blikalo.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


5.5.14, 19:22
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Zajímalo by mě, je prosím normální, že když nastartuji Fáčko, tak jsou vyšší otáčky. Asi kolem 1100-1200. Po zahřátí motoru spadnou na asi 800/min. To je normálka. Ale když je motor zahřátý, stojím na místě, otáčky asi 800, tak se chvílemi samy zvednou asi na těch 1100-1200. Opakuje se to zhruba pravidelně, vždycky asi půl minuty drží normálně a asi na 10 sekund se otáčky zvednou. Čidlo teploty chl. kapaliny mám nové, snad origo. Co by to mohlo dělat? Dělá to na benzín i LPG, i když na to LPG to není tak moc vysoko.
A zase se mi po nějaké době vrátilo to, že když se chci rozjet, tak prostě musím více šlápnout na plyn, jinak se to jakoby dusí a nechce to jet. Je tam taková díra v plynu. Čím je prosím tohle? Potenciometrem, co je na vstřikovací jednotce? Jednu náhradní mám kdyžtak v garáži, ale jde to vyměnit i v domácích podmínkách?

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


22.5.14, 18:45
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 81  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 1.095s | 11 Queries | GZIP : Off ]