Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.10.24, 20:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 športový vzduchový filter 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10229
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: športový vzduchový filter
no řekněme si to na rovinu, kdybych kupoval auto a viděl na něm sportovní filtr, tak ho nekoupím a jdu o dům dál... :mrgreen:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


22.5.14, 17:35
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5635
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: športový vzduchový filter
taky tak :wink:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


23.5.14, 05:38
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6575
Bydliště: Kosice
Příspěvek Re: športový vzduchový filter
fatalov postreh je asi najhodnotnejsi. umyt a povysavat auto este pred tym, nez sa vobec nafoti do inzeratu je najlepsie investovany cas a peniaze. netreba to zasa prehanat s voskami, olejickami a blbostami, ale riadne ho umyt, a obetovat zo 3 hodiny vysavanim (ano da sa to) nie je na zahodenie.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


23.5.14, 06:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: športový vzduchový filter
já to četl někde takto

u závodních motorů kterí točí větší točky a pruchod vzduchu je tam prostě vysoký,byly tm i hodnota, tak tam ten sportovní filtr být musí, ale normální seriovky typu felda fábia, tam je to jen pro efekt protože takový průchod vzduchu neudělají ani v max točkách, :oops: já to tam nemám ani pro efekt protože není vidět,

já se k tomu filtru dopracoval tak že u jedné fábky byl problém s egrem, našel jsem i podivný filtr tak jsem ho nahradil normálním, závada nakonec byly v samrdané trubce od egru,

filtr jsem nezahodil a podle čísla načel že hodně stojí je na mega kilometrů a zvedá výkon motoru :shock: a ejhle vypadal jak z feldy tk jsem si ho tam dal do mé 1,9 TD frelicia pikap karavan jediná na světě a jediná se sportovním filtrem :oops:


23.5.14, 06:47
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: športový vzduchový filter
přední kola ted měním každý týden, jezdím jen když je vítr aby se mrak ze spálené gumy rychleji rozplynul :oops:

moje jízda probíhá asi tak nějak http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=& ... 0277,d.ZGU

:oops:


23.5.14, 06:52
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha 1
Příspěvek Re: športový vzduchový filter
slovacek.milos píše:
já to četl někde takto

u závodních motorů kterí točí větší točky a pruchod vzduchu je tam prostě vysoký,byly tm i hodnota, tak tam ten sportovní filtr být musí, ale normální seriovky typu felda fábia, tam je to jen pro efekt protože takový průchod vzduchu neudělají ani v max točkách, :oops: já to tam nemám ani pro efekt protože není vidět,

já se k tomu filtru dopracoval tak že u jedné fábky byl problém s egrem, našel jsem i podivný filtr tak jsem ho nahradil normálním, závada nakonec byly v samrdané trubce od egru,

filtr jsem nezahodil a podle čísla načel že hodně stojí je na mega kilometrů a zvedá výkon motoru :shock: a ejhle vypadal jak z feldy tk jsem si ho tam dal do mé 1,9 TD frelicia pikap karavan jediná na světě a jediná se sportovním filtrem :oops:


ono pokud to neni turbomotor tak prutok nezvysis nijak...pokud je to turbomotor a je fakt na závodní účely pak je filtr samozřejmě namístě....ale ve fabce...

...jak psal Crowack... :idea:

_________________
Felinka 1,3 MPi r.v.1996 GLXi 72kW
S požehnáním Mr.Cimbu


23.5.14, 11:50
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: športový vzduchový filter
si ho tam dal do mé 1,9 TD frelicia pikap karavan jediná na světě a jediná se sportovním filtrem :oops:

já ho tam mám protože jsem jediný na světě :mrgreen:


23.5.14, 12:08
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz