Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.10.24, 11:44



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 felicia otacky 
Autor Zpráva

Příspěvky: 41
Příspěvek felicia otacky
zdravim vsetkych mam feliciu 1,3 MPi rv 99 a mam problem. Vymenil som a vycistil skrtiacu klapku. Po zresetovani RJ cez motordiag su otacky v poriadku 800 a pekne drzia. Ale po dalsom nastartovani uz letia na nejakych 2000 a po pridani plynu spadnu na 1100 a tam sa drzia. Nie a nie ist dole. Skusal som aj tak prejst par Km ale nijak sa to neustalilo nemal niekto podobny problem. Moze byt aj v tom problem ze ked spm cistil klapku tak som dal von aj ten kruzok (neviem ako sa to odborne vola) a nie je v tej spravnej polohe ako predtym? Diagnostika je bez zavad mam tam novu lambdu a snimac otacok este chcem vymenit cidlo teploty ale co som pozeral v hodnotach vo vagu tak telpotu ukazuje v poriadku. Prosim poradte ak mal niekto podpbny problem dakujem.


25.5.14, 10:29
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: felicia otacky
klapka má mít cca 4 až 6 jak už má přes třináct supnů před čistěním nastane tento, problém, znova motordiag reset a základní nastavení vag,

budeš se stím holt muset chvilku trápit, na tuto nemoc mám supervag je v tom prokgrm který tu klapku ukázní pak ještětýden sem tam nespadnou otáčky a je to OK :wink:


25.5.14, 13:08
Profil

Příspěvky: 14786
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: felicia otacky
Mě něco podobného nedávno dělal faťan, ale je to motor BMM. Vyměnil jsem to servo na řízení šk. klapky a je klid. Sice ještě chvíli to zlobilo i po výměně, ale udělal jsem starý start a je zatím klid.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


25.5.14, 13:27
Profil

Příspěvky: 41
Příspěvek Re: felicia otacky
No dnes som to skúsil ešte raz. Najprv reset cez motordiag všetko bolo OK otacky 800 klapka otvorená na 4,5° nechal som motor bežať kým sa nenahreje na 80° A potom som vykonal základné nastavenie cez vag. Zatiaľ všetko V poriadku volnobeh drží ale jedno má trápi keď motor rozturujem na cca 3500 otáčok tak dosť pomaly klesajú naspäť na volnobežnych 800. Neviem či to má tak byť lebo na kamošovej idú hneď pekne dolu. Čo vy na to?


25.5.14, 16:21
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: felicia otacky
to klesání otáček ti bude dělat i měsíc to neřeš spraví se to klidn zase za týden motordiag a pak základní nastavení

můj názor klapka samrdaná uhel na volnoh 15 stupnů a pak jsou tyto potíže po vyčistění
, pár lidí mi řeklo že jsem vůůl že takové potíže neměli nebo měnili klapku ale já to řešil nečetně krát a fakt i měsíc než jsem ten motor ukáznil :oops:


25.5.14, 17:24
Profil

Příspěvky: 41
Příspěvek Re: felicia otacky
ok diky chlapi dufam ze to uz bude vsetko ok


25.5.14, 17:26
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz