Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 11:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 81  Další
 Varok- fávo Solitaire 94 
Autor Zpráva

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Dnes při cestě z práce koupeny všechny brzdové trubky a hadičky. Sice to stálo trošku více než jsem myslel, ale je to z B.K.S, tak to snad bude trošku kvalitní. Výměna se uskuteční o víkendu, jestli bude hezky a nebude pršet.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


17.6.14, 15:34
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Brzdové trubky, hadičky i hadičky na palivovou soustavu už mám koupené v Bekasu. Jsem ale zklamaný. Objel jsem asi 5 obchodů a už nejdou běžně sehnat palivové trubky ani ty bílé plastíky na podlahu. Zkusím ještě autotechnu v karviné. Jinak už nevím. U Tomana a v Elmotu nemají vůbec. V Bekasu jedině na zakázku podle starých, ale jelikož jezdím děnně autem, tak je tahle možnost trošku mimo. V Auto Kelly mají na objednávku, ale prodavač mi to nedoporučoval, prý to lidé hodně vrací, že to vůbec nesedí. Ach jo.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


20.6.14, 19:45
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
příchytky jsou problém, nejsou skoro nikde

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


20.6.14, 19:59
Profil ICQ

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
V Bekasu mi nějaké nabízel, měl ale jen pro 4 trubky a dnes jsem koukal, že palivových tam mám 3 a brzdové 2. Navíc to nebyly ty origo, ale nějaké vzhledově úplně jiné.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


20.6.14, 20:21
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Nakonec zklamala i Autotechna v karviné. Neměli ani trubky ani plastíky. Objel jsem už asi deset obchodů a nikde nemají plastíky. Trubky jsem nakonec sehnal v Elmotu, ale v petřvaldě. Co těď? Bojím se, že jsou ty plasty už vyhřáté a když to budu chtít povolit, tak je ulomím. To si dělají srandu, ne? Vždyť Favoritů a Felicií prvních typů zase až tak málo v ČR nejezdí, ne? K...y asi opravdu chtějí, aby si všichni ponakupovali ty jejich nové škaredé střepy a staré daly na vrakáč. :evil:

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


21.6.14, 11:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
A bude hůř...

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


21.6.14, 11:23
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
To chápu. Přímo ve škodovce u Tomana mi kolikrát říkali, že ND má povinost škodovka vyrábět asi 10 let a potom už to je jejich dobrá vůle, že mají na skladu více dílů. No jo, ale jak to řeší ostatní?

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


21.6.14, 11:36
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
povinnost je 10 let po skončení výroby pak už jedině jestli někdo začne kopírovat

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


21.6.14, 11:54
Profil ICQ

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Plno dílů vyrábí spousty firem v kopii, někdy kvalitní, jindy nepovedené. Ale zrovna ty plasty na brzdové trubky nikdo. Zlost :evil:

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


21.6.14, 12:31
Profil
Junior TW team

Registrován: 13.4.08, 13:19
Příspěvky: 6030
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Ale vyrabí nebo má na skladě, soused je v lednu kupoval na felicii

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


21.6.14, 12:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Vývojář
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.14, 23:26
Příspěvky: 3834
Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
A co třeba tyhle-jsou na 5 trubek

http://www.autodilytrutnovsko.cz/prichy ... 14451.html

_________________
Renault Megane II combi 1.6 16V '05
Ex auta:
Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03
Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška


21.6.14, 17:13
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.09, 20:07
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
U Meisnera taky určitě budou
http://goo.gl/ifuzrQ

_________________
Volvo 940 B230FB aut. '91
dříve: Škoda Favorit 136L '90, LPG


21.6.14, 17:31
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
No já jsem byl v karviné v autotechně. Neměli ani trubky ani plastíky. Potom dva obchody v ostravě. Jeden měl napsané na netu že mají, ale když jsem tam přijel, tak zase neměli. Tak jsem se stavil kousek vedle a taky neměli. Ptal jsem se u nás u Tomana a u Vrány ve škodovce a taky nic. V Elmotu u nás narohu nic. Až v Elmotu v petřvaldě jsem sehnal alespoň ty trubky. Slečna prodavačka mi říkala, že jsou to na Fávo BMM. Teď odpoledne jsem to montoval a jsem nasraný.
1. Opět nepasovaly, takže asi stejný šmejd jako mi říkal chlápek v Auto Kelly.
2. Samozřejmě jako naschvál se mi některé plastíky poulamovaly
3. Šmejdy to byly v tom směru, že jsou tam tři trubky. Dvě asi 8mm a jedna 6mm asi odvzdušnění nádrže. Ta byla moc krátká, asi o 30cm. Ty dvě osmičky zase naopak dlouhé, zase asi o 30cm. Mělo to úplně jiné ohyby, na jiných místech a jiné úhly.

Tak nevím, jestli to nebylo náhodou z felicie, už si nepamatuji, jak to má řešené felina.

Takže 7 stovek v <l> a výsledek na ho**o. Nasral jsem se. Původní trubky jsem si nechal a nechám si podle toho udělat v Bekasu :!: :evil:
Už to teď měnit nebudu, ale až potom, když budu fávo vyvařovat.

A ty vaše slavné obchody škoda-díly a cc- autodíly taky nemají ty plastíky.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


Naposledy upravil varok dne 21.6.14, 19:39, celkově upraveno 1



21.6.14, 19:29
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
A ještě pohledám a jestli nikde ty plastíky tady v okolí nenajdu, tak zkusím ten odkaz Kluci z Paky. Děkuji

Nejvíce nedokážu pochopit, že na Favority a Felicie BMM se prý trubky paliva už nevyrábí, ani ty plastíky.
Ale na Favority s karbecem palivové trubky mají. Není to divné? A ty trubky na Fávo karbec by měly být naohýbané podobně jako ty na Fávo BMM ne?

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


21.6.14, 19:38
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Varok- fávo Solitaire 94
Pochopil jsem to prosím dobře? V tom odkazu na autodilytrutnovsko ty plastíky mají za 10,-kč . Když si to objednám, tak mají poštovné a balné 133,- kč? :shock:

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


21.6.14, 20:20
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 81  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.022s | 11 Queries | GZIP : Off ]