| Autor |
Zpráva |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Dnes při cestě z práce koupeny všechny brzdové trubky a hadičky. Sice to stálo trošku více než jsem myslel, ale je to z B.K.S, tak to snad bude trošku kvalitní. Výměna se uskuteční o víkendu, jestli bude hezky a nebude pršet.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 17.6.14, 15:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Brzdové trubky, hadičky i hadičky na palivovou soustavu už mám koupené v Bekasu. Jsem ale zklamaný. Objel jsem asi 5 obchodů a už nejdou běžně sehnat palivové trubky ani ty bílé plastíky na podlahu. Zkusím ještě autotechnu v karviné. Jinak už nevím. U Tomana a v Elmotu nemají vůbec. V Bekasu jedině na zakázku podle starých, ale jelikož jezdím děnně autem, tak je tahle možnost trošku mimo. V Auto Kelly mají na objednávku, ale prodavač mi to nedoporučoval, prý to lidé hodně vrací, že to vůbec nesedí. Ach jo.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 20.6.14, 19:45 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
příchytky jsou problém, nejsou skoro nikde
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 20.6.14, 19:59 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
V Bekasu mi nějaké nabízel, měl ale jen pro 4 trubky a dnes jsem koukal, že palivových tam mám 3 a brzdové 2. Navíc to nebyly ty origo, ale nějaké vzhledově úplně jiné.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 20.6.14, 20:21 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Nakonec zklamala i Autotechna v karviné. Neměli ani trubky ani plastíky. Objel jsem už asi deset obchodů a nikde nemají plastíky. Trubky jsem nakonec sehnal v Elmotu, ale v petřvaldě. Co těď? Bojím se, že jsou ty plasty už vyhřáté a když to budu chtít povolit, tak je ulomím. To si dělají srandu, ne? Vždyť Favoritů a Felicií prvních typů zase až tak málo v ČR nejezdí, ne? K...y asi opravdu chtějí, aby si všichni ponakupovali ty jejich nové škaredé střepy a staré daly na vrakáč. 
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 21.6.14, 11:11 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
A bude hůř...
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 21.6.14, 11:23 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
To chápu. Přímo ve škodovce u Tomana mi kolikrát říkali, že ND má povinost škodovka vyrábět asi 10 let a potom už to je jejich dobrá vůle, že mají na skladu více dílů. No jo, ale jak to řeší ostatní?
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 21.6.14, 11:36 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
povinnost je 10 let po skončení výroby pak už jedině jestli někdo začne kopírovat
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 21.6.14, 11:54 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Plno dílů vyrábí spousty firem v kopii, někdy kvalitní, jindy nepovedené. Ale zrovna ty plasty na brzdové trubky nikdo. Zlost 
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 21.6.14, 12:31 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Ale vyrabí nebo má na skladě, soused je v lednu kupoval na felicii
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 21.6.14, 12:33 |
|
 |
|
Kluci z Paky
Vývojář
Registrován: 27.3.14, 23:26 Příspěvky: 3834 Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
_________________ Renault Megane II combi 1.6 16V '05 Ex auta: Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03 Peugeot 106 1.1 '02 Fáčko 136L '89 Bělouš Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka Š Felda 1.3 MPI Combi '97 Fáčko 1.3 Lxi '93 Š 120 LS '78 Beruška
|
| 21.6.14, 17:13 |
|
 |
|
jansjans
Registrován: 22.4.09, 20:07 Příspěvky: 603 Bydliště: Praha
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
U Meisnera taky určitě budou http://goo.gl/ifuzrQ
_________________ Volvo 940 B230FB aut. '91 dříve: Škoda Favorit 136L '90, LPG
|
| 21.6.14, 17:31 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
No já jsem byl v karviné v autotechně. Neměli ani trubky ani plastíky. Potom dva obchody v ostravě. Jeden měl napsané na netu že mají, ale když jsem tam přijel, tak zase neměli. Tak jsem se stavil kousek vedle a taky neměli. Ptal jsem se u nás u Tomana a u Vrány ve škodovce a taky nic. V Elmotu u nás narohu nic. Až v Elmotu v petřvaldě jsem sehnal alespoň ty trubky. Slečna prodavačka mi říkala, že jsou to na Fávo BMM. Teď odpoledne jsem to montoval a jsem nasraný. 1. Opět nepasovaly, takže asi stejný šmejd jako mi říkal chlápek v Auto Kelly. 2. Samozřejmě jako naschvál se mi některé plastíky poulamovaly 3. Šmejdy to byly v tom směru, že jsou tam tři trubky. Dvě asi 8mm a jedna 6mm asi odvzdušnění nádrže. Ta byla moc krátká, asi o 30cm. Ty dvě osmičky zase naopak dlouhé, zase asi o 30cm. Mělo to úplně jiné ohyby, na jiných místech a jiné úhly. Tak nevím, jestli to nebylo náhodou z felicie, už si nepamatuji, jak to má řešené felina. Takže 7 stovek v <l> a výsledek na ho**o. Nasral jsem se. Původní trubky jsem si nechal a nechám si podle toho udělat v Bekasu Už to teď měnit nebudu, ale až potom, když budu fávo vyvařovat. A ty vaše slavné obchody škoda-díly a cc- autodíly taky nemají ty plastíky.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
Naposledy upravil varok dne 21.6.14, 19:39, celkově upraveno 1
|
| 21.6.14, 19:29 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
A ještě pohledám a jestli nikde ty plastíky tady v okolí nenajdu, tak zkusím ten odkaz Kluci z Paky. Děkuji
Nejvíce nedokážu pochopit, že na Favority a Felicie BMM se prý trubky paliva už nevyrábí, ani ty plastíky. Ale na Favority s karbecem palivové trubky mají. Není to divné? A ty trubky na Fávo karbec by měly být naohýbané podobně jako ty na Fávo BMM ne?
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 21.6.14, 19:38 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Pochopil jsem to prosím dobře? V tom odkazu na autodilytrutnovsko ty plastíky mají za 10,-kč . Když si to objednám, tak mají poštovné a balné 133,- kč? 
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 21.6.14, 20:20 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|