Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.10.24, 04:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 felicie 1.9d cerpadlo 
Autor Zpráva

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha10
Příspěvek felicie 1.9d cerpadlo
Zravim, potrebuju poradit. Bratr vyjel naftu u feldy a pul roku na to nikdo nesah ted kdyz se to snazim dat dohromady tak uz si newim rady jak dal... Kdyz sem ji odtah do servisu neautorizovaneho tak mi rekli ze potrebuju novej starter ze tenhle je spatnej ale naopak starter sem tam kupoval novej a krasne toci... Takze nwm co si o nem mam myslet, auto sem si odvez a hraju si s tim sam. Kompletni palivovou soustavu sem odvzdusnil a pri startovani kdyz sem mel povoleny trubky co dou do vstriku tak to vytlacilo bublinky dokud nesla nafta a postupne sem utahoval jeden vstrik zadruhym stim ze sem furt mel natlakovanou nadrz (v nadrzi je asi tak 15litru) napadlo me ze sou zadelany vstriky tak je necham repasovat a uvidim ale i tak HELP! !!! :sick:


24.6.14, 13:36
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
neide ti ani dym keď štartuješ ?


24.6.14, 13:43
Profil

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha10
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
Dym nejde..


24.6.14, 13:46
Profil

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha10
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
Samozdrejmne sem zkousel i cistic brzd do sani a a mel sem napychnuty druhy auto na baterku aby to utahla


24.6.14, 13:48
Profil

Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
ked nejde ani dym a štartér točí aj motor nie len sám seba tak bud nemás tlak v palivovej sústave alebo sú zle vstreky ci sa nemohli "zalepit"

ale je to len moj laicky názor


24.6.14, 13:55
Profil

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha10
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
Starter toci i motor toci a vstriky ted budu vyndavat uz mam novy trysky do vstriku tak todam kamosovi ten je repasuje a uvidim snad to uz pojede :) jinak de mi o nazory mam nahradni cerpadlo uz kdyby nahodou


24.6.14, 14:38
Profil

Příspěvky: 87
Bydliště: Komárno
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
40€ je novy vstrek na feldu ak dobre viem to sa opalti repasovat ? :)


24.6.14, 15:14
Profil

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha10
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
Tak novy vstrik za 40€ sem este nikde nikdy nevidel ale nova tryska do vstriku vyjde na 130kc a repasi mam zadarmo :D takze se to vyplati :D


24.6.14, 15:33
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
Ahoj, mám zkušenosti pokud ti dojde nafta úplně a je čerpadlo na suchu a hned ho zase nezaleješ naftou tak vyrezne uvnitř a můžeš ho vzit a zahodit. Proto když budeš třeba shánět jiné ujisti se že je zalité naftou jinak ho nebrat.


24.6.14, 18:42
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
Ještě jedna věc, tyto čerpadla neumí natahnout neftu z nádrže pokud jsou prazdne takže si můžeš sehnat balonek co maji francouzska auta, dát ho na přívodní trubku mezi filtr a čerpadlo. , zapnout klíčky. , povolit trubky u výstřiků a pumpovat dokud nebude vylézat nafta, pak teprve můžeš startovat a zároveň aby ti někdo pumpoval a Až bude stříkat nafta z trubek a bude to mit tendenci chytnout tak utahnout trubky. Nebo misto balonku vytahnu přívodní hadici na cerpadle a nasadim kousek hadicky o stejném prumeru napojenou přes ventilek na pet lahev naplněnou naftou a zbytek postupu je stejný jen musíš tu petku mačkat a tlačit naftu do čerpadla.


24.6.14, 18:56
Profil

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha10
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
balonek tam mám, ale bylo mi řečeno že ho mám dát před filtr. Jinak s tim čerpadlem mě to taky napadlo.. :( jen je malej háček neumim nastavit předstřik na něm :/


24.6.14, 19:34
Profil

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha10
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
a zalitý to ,,nový" čerpadlo je vytejkala mi zněj nafta jakmile sem ho trochu naklonil
ale jinak dík za rady ;)


24.6.14, 19:36
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
zapříhni to za lano při padesáti dej čtverku pomalu pust spojku a tahej to až to pojede, kraviny neřeš nebo to dovez :oops:


24.6.14, 20:26
Profil

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha10
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
Dobre zaprahnu ji :-) napadlo me ti to odvest ale ses trochu zruky :D ja sem z prahy


25.6.14, 10:07
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek Re: felicie 1.9d cerpadlo
Pokud chceš aby ti přeskočil rozvodak tak to klidne zaprahni ale cerpadlo si timto zpusobem naftu stejnak nenatahne. A máš imobilizér?


25.6.14, 17:59
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz