Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.10.24, 18:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Felicia a ELM327 OBD2 
Autor Zpráva

Příspěvky: 25
Příspěvek Felicia a ELM327 OBD2
Cawte.Stal som sa majitelom auticka Skoda Felicia.No mame este jednu feldu, Ked sme ju kupovali kupili sme z Aukra diag kabel.ELM327 OBD2.Kedze mi to na tom aute neslo stary rocnik tak som to nechal tak.No moja ma 1999
No nejde to ani tu.V popise este na aukre bolo ze to podporuje felicie.No teraz som sa dozvedel ze to OBD2 podporuje auta len od roku 2001.Ako to je teda.
Pri pripajani mi vypisuje vid priloha, teda odpoji ma kedze sa nepripojilo k jednotke.Aj ked napatie odmeria a to je ako vidno pri vypnutom aj zapnutom motore.Dakujem za rady.
Niekomu to ide niekomu nie tak neviem nacom som .
Vnutri je je cip pre USB FTDI

verzia je 1.3a http://www.webareal.sk/fotky24670/fotos ... kabel.jpeg


Obrázek


8.8.14, 08:10
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12490
Příspěvek Re: Felicia a ELM327 OBD2
ten ELM327 kabel asi zahod a kup si VAG-KKL najlacnejsi co na aukre najdes, k nemu software VAG-COM (co najstarsi) a feliciu budes moct normalne diagnostikovat. Pripadne mozes skusit ten ELM327 kabel k VAG-COMu, ale niesom si isty ci to bude spolu pracovat.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


8.8.14, 08:20
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: Felicia a ELM327 OBD2
Aha tak najlacnejsie je toto http://aukro.cz/diagnostika-usb-kkl-vag ... 73850.html tym ze posiela aj do zahranicia, inak boha keby viem tak to ani nekupim sakra , vtedy tiez z aukra ma stal 25€ z Polska :D


8.8.14, 08:57
Profil

Příspěvky: 924
Bydliště: PN
Příspěvek Re: Felicia a ELM327 OBD2
ahoj. keď už sme pri diagnostických kábloch :D ja som si pred rokom spravil tento kábel na felíciu. Obrázek
no keď ho mám v aute, a pripojené k OBD a zapnuté zapalovanie, furt mi to píše COM port status OK ale interface nenalezen nebo nepripraven. to píše aj keď je to aute, aj keď nieje, ani keď to vobec nemam pripojene. neviem či to vobec funguje. kde je problém ? program VAG COM IHR 304 CZ. dík

niečo takéto tam píše. a ešte tie možnosti že zapalovani zapnuto ? a tak. nemožem to rozchodiť
Obrázek

_________________
Felícia 1.9D
Golf IV 1.9TDi - ALH
Leon MK1 1.9TDi - ASV


8.8.14, 12:28
Profil

Příspěvky: 85
Příspěvek Re: Felicia a ELM327 OBD2
tak máš někde něco blbě, to schéma funguje,ten kabel jsem si kdysi dělal taky.
jaké máš připojení COM, máš pravý seriový port,nebo USB/COM převodník?


8.8.14, 13:24
Profil

Příspěvky: 924
Bydliště: PN
Příspěvek Re: Felicia a ELM327 OBD2
mám starý NTB toshiba tecra :mrgreen: a samozrejme má origo COM port na doske

_________________
Felícia 1.9D
Golf IV 1.9TDi - ALH
Leon MK1 1.9TDi - ASV


8.8.14, 18:20
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12490
Příspěvek Re: Felicia a ELM327 OBD2
marek181818 píše:
Aha tak najlacnejsie je toto http://aukro.cz/diagnostika-usb-kkl-vag ... 73850.html tym ze posiela aj do zahranicia, inak boha keby viem tak to ani nekupim sakra , vtedy tiez z aukra ma stal 25€ z Polska :D


Najskorej skus ten kabel s vagcomom, pokial to pojde nemusis nic kupovat. A inak, vyhodit za elm327 25EUR, to je celkom pekny vyvar ked ten kabel sa da na ebay kupit do troch dolarov aj s postovnym, asi to zacnem predavat..

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


8.8.14, 19:37
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: Felicia a ELM327 OBD2
No vtedy som ani nevedel ako ebay funguje :D a vtedy boli aj ine ceny .Teraz by som nedal zan tolko ako 25€ bolo aj s postovnym z Polska


8.8.14, 20:11
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz