Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 podvozek rapid 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.07, 00:29
Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
ventYl píše:
ved v pohode :) 110 na favorite na 4rke jazdim aj ja, ked predbieham, alebo chcem zrychlit trocha rychlejsie, nez lenivo :) akurat to uz potom nechutne reve a bojim sa, ze z neho nieco odpadne :)
děda jezdí s favoritem na 5ku 45k/h a to fakt nekecám aj jednou táhl vozík v lešením hodil tak 5ku a chcíplo mu to :lol:


25.7.07, 20:27
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.07, 00:29
Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
jinak peužiny z rapida doma mám jsou trochu unavený ale rapid stál celkem vysoko a tluče byli mněněný sice nevím gdy ale chovaj se dobře dybyz mněl zájem tak mi pošli soukromou zprávu moct tadykty témata nesleduju


25.7.07, 20:28
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
ventYl píše:
ved v pohode :) 110 na favorite na 4rke jazdim aj ja, ked predbieham, alebo chcem zrychlit trocha rychlejsie, nez lenivo :) akurat to uz potom nechutne reve a bojim sa, ze z neho nieco odpadne :)


prosim ta, 110 je este aj na trojke v pohode :D

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


25.7.07, 20:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
a kdyz sleduju to razeni...jel nekdo na 4ku v rapidu 140km/h? ja jo a je to mazec kdyz berc vedle v oktavce cumi jak ve 140ti jeste hazu dalsi kvalt :D ale je skoda ze jen podle tacho. Takze tak ve 130ti realne.

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


25.7.07, 22:26
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Radic píše:
a kdyz sleduju to razeni...jel nekdo na 4ku v rapidu 140km/h? ja jo a je to mazec kdyz berc vedle v oktavce cumi jak ve 140ti jeste hazu dalsi kvalt :D ale je skoda ze jen podle tacho. Takze tak ve 130ti realne.


Jels nekdy 50 na jednicku? To je taky hukot, pak se divim ze je motor v riti (ale to bylo jen jednou!!!)
To si zas nemel tolik otacek, jen asi 5500, ja tehda 7000 Obrázek ale to byla fakt nutnost ...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


25.7.07, 22:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
Matthes píše:
Jels nekdy 50 na jednicku? To je taky hukot, pak se divim ze je motor v riti (ale to bylo jen jednou!!!)
To si zas nemel tolik otacek, jen asi 5500, ja tehda 7000 Obrázek ale to byla fakt nutnost ...


nutnost? :D

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


25.7.07, 22:39
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Radic píše:
a kdyz sleduju to razeni...jel nekdo na 4ku v rapidu 140km/h? ja jo a je to mazec kdyz berc vedle v oktavce cumi jak ve 140ti jeste hazu dalsi kvalt :D ale je skoda ze jen podle tacho. Takze tak ve 130ti realne.


Pokud máš převod 3,9 tak reálná rychlost na upraveným motoru kterej 4ku vytáhne do 6000 bez problémů, je 160 km/h takže tvých 140 není zase až tak nemožných. Samotná 4q šáde vycházela při 5500 nebo 6000, teď už si to přesně nepamatuju kolik ot/min ale šla na skutečných 160, takže 5q i když má 4ku kratší tak ale s převodem 3,9 to zvládne taky.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


25.7.07, 22:39
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Radic píše:
Matthes píše:
Jels nekdy 50 na jednicku? To je taky hukot, pak se divim ze je motor v riti (ale to bylo jen jednou!!!)
To si zas nemel tolik otacek, jen asi 5500, ja tehda 7000 Obrázek ale to byla fakt nutnost ...


nutnost? :D


Predjet kropici vuz kerej jel asi 5km/h a proti jela auta, tak to chtelo rychlou akci 8) :oops:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


25.7.07, 22:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Matthes píše:

Jels nekdy 50 na jednicku? To je taky hukot, pak se divim ze je motor v riti (ale to bylo jen jednou!!!)
To si zas nemel tolik otacek, jen asi 5500, ja tehda 7000 Obrázek ale to byla fakt nutnost ...


50 ne jenom 40 při rabání a pak jednou 80 na dvojku :roll:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


26.7.07, 21:45
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
Sadra17 píše:
Matthes píše:

Jels nekdy 50 na jednicku? To je taky hukot, pak se divim ze je motor v riti (ale to bylo jen jednou!!!)
To si zas nemel tolik otacek, jen asi 5500, ja tehda 7000 Obrázek ale to byla fakt nutnost ...


50 ne jenom 40 při rabání a pak jednou 80 na dvojku :roll:


ono pri cca 60 na dvojke a 90 na trojke som mal kvoli skrivenej prirube karburatora na 105ke taky fasa efekt, ze motor zacal kvilit, takze zvonku to vyzeralo, akokeby sa prave rozbehlo turbodmychadlo :D

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


1.8.07, 11:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
ono pri cca 60 na dvojke a 90 na trojke som mal kvoli skrivenej prirube karburatora na 105ke taky fasa efekt, ze motor zacal kvilit, takze zvonku to vyzeralo, akokeby sa prave rozbehlo turbodmychadlo :D[/quote]

" Turbomotor do Vaši škodovky " :D :D :D :idea:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


1.8.07, 11:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
Martin 007 píše:
ono pri cca 60 na dvojke a 90 na trojke som mal kvoli skrivenej prirube karburatora na 105ke taky fasa efekt, ze motor zacal kvilit, takze zvonku to vyzeralo, akokeby sa prave rozbehlo turbodmychadlo :D


" Turbomotor do Vaši škodovky " :D :D :D :idea:[/quote]

par ludi som na to nachytal :) ze aha, pocujes? rozbehlo sa turbo. ty vole, ty mas turbo? fasaaaa :))) ale boli to technicke lamy samozrejme :D

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


1.8.07, 11:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Matthes píše:
Radic píše:
a kdyz sleduju to razeni...jel nekdo na 4ku v rapidu 140km/h? ja jo a je to mazec kdyz berc vedle v oktavce cumi jak ve 140ti jeste hazu dalsi kvalt :D ale je skoda ze jen podle tacho. Takze tak ve 130ti realne.


Jels nekdy 50 na jednicku? To je taky hukot, pak se divim ze je motor v riti (ale to bylo jen jednou!!!)
To si zas nemel tolik otacek, jen asi 5500, ja tehda 7000 Obrázek ale to byla fakt nutnost ...


50 na jednicku..... me to slo s jedinym motorem - vylagrovanou 110R bez vetraku.

140 na 4ku..... nase 130ka udelala i pres 140. A to razeni dalsiho qaltu pri 140ti je vazne sranda. :-) Taky sem to delaval.

Jinak dostatecne presny zjednoduseny vypocet rychlosti pro 165/80R13 a 5000ot/min je v=568/i
pricemz i je celkovy prevod, tzn. prevod kvaltu krat prevod diferaku.

Priklad: pro 4ku na 5Q/3,9 to je 568/(1.08*3.9)=135km/h, to znamena ze otacky pri 140ti jsou pak 5000*(140/135)=5185ot/min.

Na to aby 130ka tahla slusne do 5200ot/min staci slicovat saci potrubi a vylestit. Zadnej problem. ;-) Jde jenom o to mit motor v cajku a mit to srdce ho podrzet pod parou.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


1.8.07, 12:13
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.08, 18:09
Příspěvky: 6
Příspěvek 
:lol: :lol: :lol: :lol: no koukam tady je radost si cist vase prispevky :wink:
ja jako zaprisahly rapidar nemuzu neprispet nejakym dodatkem.

No ja se svym rapidkem je to teda 130 motor a velice se o nej staram (sice bez uprav zatim)
na 4ku s nim taham 120 tak pri 4500ot a jinak po rovince na 5ku si s tim svitorim tak tech 150.

Jinak pri normalni jizde tak pri tech 80 tak hazim tu 4ku jak uz takdy nekdo zminoval.
Tohle auticko si proste nemuzu vynachvalit. Jen bych taky poteboval trosku upravit podvozek
protoze to je jak lod na vlnach trochu


17.1.08, 18:18
Profil ICQ
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
RikerCZ píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: no koukam tady je radost si cist vase prispevky :wink:
ja jako zaprisahly rapidar nemuzu neprispet nejakym dodatkem.

No ja se svym rapidkem je to teda 130 motor a velice se o nej staram (sice bez uprav zatim)
na 4ku s nim taham 120 tak pri 4500ot a jinak po rovince na 5ku si s tim svitorim tak tech 150.

Jinak pri normalni jizde tak pri tech 80 tak hazim tu 4ku jak uz takdy nekdo zminoval.
Tohle auticko si proste nemuzu vynachvalit. Jen bych taky poteboval trosku upravit podvozek
protoze to je jak lod na vlnach trochu


Švitoří...to je krááásnéééé :D

Podvozek udělej stojí to za to...GO vlečky a přitvrzení + snížení a mazec :D

Jo jinak vitej mezi námi :idea:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


17.1.08, 18:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.062s | 12 Queries | GZIP : Off ]