| Autor |
Zpráva |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 23.12.14, 01:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Hele jsou horsi debilove, třeba ja minulej tejden nacpal Lorem Ipsum do google translatoru.
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 23.12.14, 02:00 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 23.12.14, 03:44 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
A co jako?
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 23.12.14, 10:46 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Viz obrazek o stranku dopredu, je tam preklep.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 23.12.14, 11:11 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
 AHAAAA.......
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 23.12.14, 11:34 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Nepér: Oprakovaný vtip není vtipem... Už jsi mě to psal několikrát, ale písmo umím vkládat jen v Zoneru a Photoshopu a projel jsem tam úplně vše a nic se mě nelíbí jako tohle. Strohý text Times new roman apod. je hnus a takový ty digitální či ručně psané taky. Mě se to líbí i kdyby jsi to měl upozorňovat každý rok. Jinak taky hezké svátky Já si letos naděluju s předstihem, po sedačkách a pásech nějaké to přesné měření a indikace... 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 23.12.14, 23:54 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Co to,co to?:)
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 24.12.14, 10:39 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
indikátor přeřazení a řekl bych lambda?
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 24.12.14, 10:43 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
indikator prerazeni proste na to co kazdej u novyho auta nadava si bude montovat do skodulky  pepo - myslim ez ta lambda tam je na zjisteni spravneho casu prerazeni - proste EKO nesmysl
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 24.12.14, 10:44 |
|
 |
|
URU
Registrován: 8.10.07, 15:38 Příspěvky: 2110 Bydliště: Táborsko
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
žádná lambda teploměry 
_________________ Rapid 136 ´89 135GLi ´89 Octavia SLX TDI - spotřebák  Octavia 4X4 TURBO
|
| 24.12.14, 11:40 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
jj, to čidlo vpravo dole vypadá jako kdyby bylo z BMM fáva
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 24.12.14, 17:57 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Však je to štandartne čidlo bosch.Tuner,kolko stal ten teplomer?Na ich stranke som cenu nejak (cez mobil) nenašiel.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 24.12.14, 21:06 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
21lucas: To mě zajímá, které auto tohle krom pár vybraných modelů od Ferrari co to mají na volantu a prémiovek jako Pagani, Koeniggseg má v základní výbavě? 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 24.12.14, 21:06 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Jinak je pozadí těch 5 diod, to je shift light, které se dá nastavit s přesností na 100rpm a bude to užitečný pomocník v technických pasážích na okruhu a na slalomu. Signalizuje to samozřejmě max. možné otáčky stejně jako u toho Ferrari na volantu. Rozhodně to nemá nic společného s nesmyslem typu šipka řaď nahoru a nebo dolů u dnešních aut pro ovečky...
Mno a ten budík je přesné měření teploty vody a oleje v motoru, čidla jsou origo Bosch s přesně nakalibrovaným SW v budíku. Diody pak i opticky hlásí studený (oranžová), normal (zelená) a nebo přehřátý (červená) stav.
Budík je i s čidlama a připravenou kabeláží za 2400,-
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 24.12.14, 21:08 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|