Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.10.24, 11:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Jak na diagnostiku u Felície? 
Autor Zpráva

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Ondras83 píše:


Ondro v tomhle ti pomůže Sadra nebo Miloš.Ty ti píchnou se softem,dá se na to sehnat a umí to docela věci,mě to ale nepřesvědčilo,protože jsem neměl ty správný kontakty a hlavně jsem to neviděl tak bombastický,ale vim proč...porovnávám neporovnatelný něco za 1000,- a za 20.000 je rozdíl,no...Já bych raději ten Supervag člověk co utekl od Vývoje V.A.S. a udělal si supervaga,ale ta cena 23000,- za základ je neskutečná :) a každej rok upgrade za cca 6000,- no to potěš koště. Jinak snad VAG.com 805.4 už něco umí ale to je za 10.000,- jinak od roku 2004 jedou jednotky převážně po kenu CAN,a toohle je kabel po K čku,tak že jsi trošku omezen...Ale za ty prachy to na čtení stačí... :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=v1fMnGwZ ... re=related !!! ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NAbsLE88 ... re=related ...


21.10.09, 22:13
Profil
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
už sme to řešily :wink: vag do 4.09 na tom jede :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


22.10.09, 06:14
Profil ICQ

Příspěvky: 317
Bydliště: Čáslav
Příspěvek 
Ondras83 píše:
)

mám podobnej levnej kabel, funguje skoro rok bez problémů, mám naistalovanej Vag 3.04CZ, udajně jediný, který funguje v češtině, ale vyšší verze jsem nezkoušel. potřebuješ ještě ovladače ke kabelu,měl bys je k němu dostat. na 1 bodovou felcku potřebuješ ještě redukci asi za 200. Na felicii Mpi tenhle kabel určitě stačí, mám vyzkoušeno, motordiag na Mpi funguje, nastavení klapky taky, výčet chyb a hodnot taky bez problémů. programy jsem stáhl z výše uvedené stránky


22.10.09, 11:46
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
a bmm feldu to de ta už má OBD redukci potřebuješ na favorita :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


22.10.09, 16:54
Profil ICQ

Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat mám feldu chvilku, ale už dřív jsem četl o diagnostikách přes BT co jde na Androida (tablet, telefon). Nevíte šlo by něco takového do feldy? Nemám noťas a počítač sebou nelze ze zřejmých důvodů tahat do auta. Na aukru jsem například našel toto:
http://aukro.cz/elm-327-autodiagnostika ... 37308.html


1.2.15, 09:34
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
ELM jsem si zakoupil před 7 mi lety, borec mi poslal jen kabel, můj mladý to nějak zprovoznil a dostal jsem se stím do jedné C3, ten program je asi demoverze,


tento rok jsem dělal pořádky a našel jsem si v akci elm s cedečkem nejnovější verze 1,5 + ještě dva kabely, mega akce tři kabely jen za 5OO http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=& ... 6809,d.d24

celkem podvod kabely stály pětikilo a k tomu 5OO dobírk prodávající mě ujistil že obírka bude na tři kabely 15O, omyl dočla mi dobírka za litr, kašlu na to, rozbalím dobírku KKL ok , TTDI s cedečkem, elm opět bez cedečka, prej ovladače si to stáhne samo a kde je ta nejnovější verze 1,5 jsem se už nedověděl.


přečetl jsem si asi 25O kladných recenzí, jak to všem hned přišlo, špičková komunikace s prodejcem, všechno OK, všichni se jen rozplívali jak lepšího prodejce ještě neviděli, já si to objednal v pátek do 14,OO hodin to prej hned odešle a přišlo mi to ve čtvrtek, kabel zatím visí a je oničem :oops:

to blutu bude asi něco podobného :roll: pak napiš jak ji to pořešil


Naposledy upravil slovacek.milos dne 1.2.15, 10:57, celkově upraveno 1



1.2.15, 10:52
Profil
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9432
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
feldu to neda
ale to se tady uz resilo

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


1.2.15, 10:55
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
jsem opravdu takový debil?


chci po prodejci toto

připomínám se ještě stím elm , kde najdu tu nejnovější verzi elm 1,5 dík, cedečko k tomu nebylo, dík miloš slováček

odpověd
Dobrý den,

ja nevím co po mně chcete. Odkaz na ovladače jsem Vám poslal. Zkuste mi to konkretizovat či vysvětlit. Hezký den.


toto jsem si objednal

Nejnovější verze 1.5

Univerzální Auto Diagnostika

ELM 327


1.2.15, 13:16
Profil

Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
Takže asi není šance diagnostiku rozchodit na androidu co. To je na houby.


3.2.15, 08:13
Profil
Junior TW team

Příspěvky: 6024
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
Rozchodit to třeba rozchodíš, ale nic užitečného a asi ani správného to neukáže, Felda má moc starý protokol

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


3.2.15, 08:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9432
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
to ELM rozjedes - taky to pouzivam
ale jedine co sem s tim dokazal nejak obstojne rozjet byla citroen C4 z roku 2005

felda 1995, Evasion 1999, Astra 1999 to proste nedalo

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


3.2.15, 09:12
Profil

Příspěvky: 924
Bydliště: PN
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
ahoj. ja mám toto a nefunguje mi to :(
Obrázek

asi skúsim niečo jednoduchšie s tranzistormi alebo s otočlenmi - každý to chváli a je to jednoduché :lol:
Obrázek
Obrázek

_________________
Felícia 1.9D
Golf IV 1.9TDi - ALH
Leon MK1 1.9TDi - ASV


3.2.15, 17:38
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 140
Bydliště: Michalovce
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
Zdravím, vedeli by ste mi odporučiť nejaký diagnostický kábel na feliciu ktorý funguje? Niekde som čítal že tie modré nejdú a práve tie všade vidím. Ďakujem :wink:

_________________
Favorit 136L 14.12.1989 viewtopic.php?f=19&t=22240
Obrázek

Felicia 1.3 MPI 9/1997
Obrázek

130L 31.3.1985


25.6.15, 22:30
Profil

Příspěvky: 924
Bydliště: PN
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
možno by bolo dobre kúpiť "uni" aj na novšie autá, možno sa to hodí, tak hladaj HEX CAN alebo aj K+CAN :D teda felda ma K-line teda K+CAN pojde ale HEX CAN nwm :mrgreen:

_________________
Felícia 1.9D
Golf IV 1.9TDi - ALH
Leon MK1 1.9TDi - ASV


26.6.15, 19:29
Profil

Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Jak na diagnostiku u Felície?
Ahojte.
Prosím Vás, můžete mi někdo poradit?
Koupil jsem kabel:
http://aukro.cz/show_item.php?item=5538 ... %20|%20GMC
Stáhnul sem si sw VCDS-Lite a ovladače z ftdichip.com
V tomhle sem začátečník a chci tím napichnout felinu 1.3 a ani za zlatý prase mi to nejde...
Při testu kabelu mi to vždy hodí chybu:
Port Status:OK
Interface: Not Found!

Mám Win7 64bit. Ovladače na kabel fungujou, systém ho pozná. Comy mám nastavený stejně (ve VCDS i na ovladači). Latency Timer mám stáhnutý na 1msec. Comy jsem procházel všechny, ale vždy ze stejného USB (tam kde sem instaloval ovladač). Zkoušeno se zapnutým klíčkem a i při nastartovaným motoru. Noťas v zásuvce a nastavený vysoký výkon.
Našel sem pár odkazů, kde se to rešilo, ale nebylo to dořešený, nebo mi nefunguje to co jim.
Lidičky prosím Vás, jestli by ste mi mohli někdo poradit. Sedím u toho už 4 dny a nemůžu s tím pohnout :(
Děkuju za každou radu!


29.7.15, 18:09
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz