Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.10.24, 20:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 cukání motoru na lpg 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
pepakvatropolis píše:
slovacek.milos píše:
pepakvatropolis píše:
Martin píše:
Taky, to může být cokoliv v zapalování :cry: .

skvělý, ten servis mi asi nakonec vymění celý zapalování kvůli nějaké malé blbosti ...aneb asi začnu jezdit jinam ...


si změř odtrh na svíčkách a zrovna to sraz na 0.5 mm a naiš jak se ti cuká miloš

odtrh musí být v pořádku - svíčky mají cca 2000km a odtrh při výměně dělali ... (aspoň myslím , protože jsem jim zdůrazňoval , že je to elpégéčko) ... mohl by mi to dělat špatně nastavený předstih ??? dělá se tuším okolo 1500 a 4000
to všechno vzniklo totiž po výměně cívky a palce rozdělovače, pak jsem tam zajel znova - vyměnili svíčky , pak kabely a teď to tam zajedu reklamovat, protože takovýmto výměnným způsobem se to moc řešit nedá ...


stím odtrhem to skoro nikdo neví, kolikrát i tam kde to montují, já když to někoho učím, tak mi řekne já raději přijedu za tebou nmiloš


5.8.07, 13:14
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
odtrh neviem ako je dôležitý, elektród starých sviečok som sa ani nedotkol, tam je myslím odtrh 0,8, a na týchto nových som to sklepal na 0,6 a žiadnu zmenu som nepostrehol...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


5.8.07, 13:25
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
michalkatka píše:
odtrh neviem ako je dôležitý, elektród starých sviečok som sa ani nedotkol, tam je myslím odtrh 0,8, a na týchto nových som to sklepal na 0,6 a žiadnu zmenu som nepostrehol...


pokud máš větší otdrh než 0,5 přetěžuješ celé VN všetně cívky která stojí u BMM 1,400- 2800 kč, největří jed na LPG je horko, tříkontaktní svíčky, vozík a plný plyn, umí odejít cívka, a rozdělovač se speče miloš


5.8.07, 13:55
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
michalkatka píše:
odtrh neviem ako je dôležitý, elektród starých sviečok som sa ani nedotkol, tam je myslím odtrh 0,8, a na týchto nových som to sklepal na 0,6 a žiadnu zmenu som nepostrehol...


pokud máš větší otdrh než 0,5 přetěžuješ celé VN všetně cívky která stojí u BMM 1,400- 2800 kč, největří jed na LPG je horko, tříkontaktní svíčky, vozík a plný plyn, umí odejít cívka, a rozdělovač se speče miloš


ja mám ešte karbec, jeden s posledných... :lol:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


5.8.07, 15:07
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 337
Bydliště: Kolárovo
Příspěvek 
Unás predávajú VN kable,je tam napísané PLYN,cesky vyrobok,a sviecky na 0,5 ak píse milos.Mne to tak robily v BRC servise.


5.8.07, 16:20
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
wordy píše:
Unás predávajú VN kable,je tam napísané PLYN,cesky vyrobok,a sviecky na 0,5 ak píse milos.Mne to tak robily v BRC servise.


ty kabely na LPG mají 2,5 kiloohmů, tak když to vemeš seským rozumem tak jsou nejlepší měděné napřímo a je pokoj prostě v důsledku vysokého přeskokového odporu mezi elektrodami na svíčce je nutno snížit odpor ve vedení VN miloš


5.8.07, 17:18
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek Zatím jede
Tak jsem se teprve včera dostal k těm svíčkám a snížil vzdálenost na 0,55mm dle vašich rad.Ještě jsem očistil kontakty ze spoda na víčku (napálený nebyly,ani palec,aspoň jsem neviděl) pro sychr. Dneska jsem jel ráno do práce a ani si necukl,odpoledne domů a taky nic.Dokonce jsem jel na 5 jen 2000 ot/min. Bylo to tedy jen 17km tam a 17zpět. Tak jestli mě to začne znova,bude to už jen v tom víčku s palcem. Takže díky a kdyby se něco změnilo tak to sem hodím.


7.8.07, 17:23
Profil

Příspěvky: 1
Příspěvek Re: cukání motoru na lpg
Mě taky takhle felicie cuká. Jenom zahřátá na plyn koem 2000 ot. min.. Mám nový víčko, palec, svíčky (0,5mm), kabely, jinou zapalovací cívku. Na benzín jezdí normálně. Ze zoufalství zkusim udělat měděný kabely. Mezi cívkou a výčkem už ho mám.


24.11.15, 18:29
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz