Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 06:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 443 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
 těšte se na stk 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
To buď rád, my brali auto z Kanady co už bylo přihlášené v Polsku. Tak jsem si říkal že s tím nebude žádný problém. No spletl jsem se, museli jsme na dekru, Poláci na všechno serou a jejich techničák vypadá tak, že tam je VIN, značka a typ vozu a tím to končí.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


22.11.22, 17:25
Profil
Pspvek Reklama

   
rejpal

Příspěvky: 18215
Příspěvek Re: těšte se na stk
Dneska technická a probíhala asi tak jak bych od technické čekal. Zkontroloval podvozek, brzdy, světla, prostě techniku, na lékárničku nebo trojúhelník se ani neptal, nevšiml jsem si že by nějak zkoumal kola, řekl mi co si mám opravit a hotovo. :shock:

Lamač píše:
Dotiahli sme pred rokom z ruska sajdku Urala M-72, a tu sa nedal prihlásiť.

Zažil jsem situaci, kdy nešlo přihlásit auto, nevzdal jsem to, no a nakonec to šlo. Někdy je potřeba s úředníkem prostě trochu bojovat a úředníka hlavně kontrolovat.

gokralik píše:
Poláci na všechno serou a jejich techničák vypadá tak, že tam je VIN, značka a typ vozu a tím to končí.

A my tu máme v techničáku i velikost fuseklí přítelkyně bráchy otce majitele vozidla, takže když tu mají na úřadu vyplnit nový TP tak je to neřešitelný problém hoši, protože jeden model má milion verzí, a tak tam sem tam napíšou nějakou kravinu. A když to chceš opravit, tak i když je to chyba úředníka, v lepším případě si zaplatíš změnu, v horším máš smůlu. Napsaný přední pohon v TP u bavoráka se zadním pohonem? Není problém. Jiný typ vleku v TP? Není problém.


22.11.22, 22:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: těšte se na stk
v lepším případě si zaplatíš změnu, v horším máš smůlu

fatal měl jsem jednu audi kde měl majitel smůlu, pak překupník, ale potřeboval nutně pět tak mi ji prodal, celnící ve vin napsali místo 8 osmičku a místo NM napsali BA, špatný vin, místo nafty tym byl papírově benzínový motor, tehdy začínala centrální registrace, audi kamsi přistavit napsali by mně dvě vyjádření snad za 13.000 kč, blbeček na dopravce mi poradil dát audi do šrotu, podmazat to nešlo audi už byla moc známá,

změny jsem si přepsal sám ve velkém techničáku, přepsal auto do břeclavi, udělal technickou, audina zmizela v bazaru asi za 45, 35 litrů vývar a čau :oops:


23.11.22, 07:30
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: těšte se na stk
Kdyz jsem delal prestavbu vleku, tak mi vahy technik na STK napsal do spatnych kolonek a mne pak vysla nosnost 80kg. Sel jsem na urad, tam mi rekli ze to je chyba technika, tak jsem sel za technikem, ten to opravil, omluvil se, dosel jsem na urad, zadarmo prepsali ve velkym a vystavili novej malej technicak.

Nedavno mi na stejnym urade dopsali do technicaku rozmer gum, kterej mi tam zapomneli dat pri zapisu dovozu Syncra. Zkontrolovali papiry z STK, kde ten rozmer byl, dotiskli mi to na velkej technicak, za 20 minut vyreseno, zadarmo.

Asi mame dobrej urad.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


23.11.22, 08:40
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: těšte se na stk
viki si schválně občas včimni jak někdo napíše byl jsem v nymburku a OK byl jsem roudfnici OK a pak sleduj náš motykový kraj kde je první pravidlo vymyslet jak to neudělat

kamarád přijel do břeclavi přepsat motor, kastli a barvu je tomu více let, vyšel druhý blbec a hlásí, to je moc úkonů najednou ale šlo by to za úplatek, když jsem byl soudruh SNB tak jsmé měli úřední hodiny ve čtvrtek, přišel jsi s velkým techničákem stovka v něm a vše bylo ok, pokud stovka nebyla hned něco nešlo,

příklad

potřeboval jsem zrušit lízačku v hodoníně, měl jsem papír že banka unionbanka zkrachovala a nástupní banka vydala papír že lízačka je vyplacená a možno ji zrušit , stovečka nebyla a tak dokud nedonesu papír od neexiastující unionbanky s razítkem uniobanky auto nepřepíšou, lízačku nezruší :oops:

v UH jsem šel přepsat auto, peníze v TP nebyly v celé čr nemusela být tehdy ověřená plná moč jen v UH, firma v likvidaci a ověřit plná moč nešla, měl jsem kupní smlouvu, všechno a bohužel, starostovi UH jsem napsal že je kokot, koupil jsem druhé auto převařil na něm číslo a to moje auto at si tam evidují třeba sto let že je mrdám,

starosta mi odpověděl stránku kokotin a že v mém případě došlo k velkému nedorozumění a nic auto je evidováno v UH tak 25 let a zatěžuje kancelář pojistitelů, takových aut jsem měl daleko víc,

koupil jsem v brně motorku, přepis takřka nemožný, lístky vydávali tak dopoledne aby si asi po obědě dáchli, plná moč jim nedávala smysl, tak chtěli ji mít na jejich formuláři, nakonec dvě kila v TP a úsměv úředníka s přáním hezkého dne
zaučoval jsem příslušníky SNB z SK ti hovorili že brne ani po smrti strašit :oops:


24.11.22, 06:52
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: těšte se na stk
Takovejma k*k*tinama, jako popisujes, byla docela povestna i Kutna Hora. Ted nevim jak to tam je.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


24.11.22, 08:05
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: těšte se na stk
neštěstí je v tom že se to učí jeden od druhého, všude kde státní správa stěžuje život občanovi nastoupí úplatky a někomu teče

jsem si vzpoměl na přechod strážný rok 94, po třech hodinách přišel borec a řekl, hoši vy to tu neznáte, pokud nedáte 1500 kč do pasu neprojedete a tak se i stalo, neprojeli jsme do ČR, vrátili nás trucovat do bavorska, asi za týden byl v televizi generální ředitel cel a ten řekl, na celém světě berou celníci úplatky a co já s tím mám dělat? :oops:


26.11.22, 08:29
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: těšte se na stk
dobrý byl i mikulov koupil jsem v rakousku totálku za 11.000 kč, zbořený předek oba podběhy i bok, nejprve mě poslali do prdele čekat od 19.00 do rána a pak mi totálku micubiši ohodnotili asi na 70.000 kč stím že veškeré totál zničené díly nevidí a zvenku jsou pouze odřené jen napucovat tempem a auto jak nové, rozum jsem dostal až v hodoníně, mezi papíramy byly dány i ty sptávné ceniny a micák proclený v hodnotě asi 12.999 kč :oops:

micáka jsem prodal za 70


26.11.22, 08:44
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 443 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz