Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 12:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Žužu - Skoda Favorit 135 L (1990) 
Autor Zpráva

Příspěvky: 42
Příspěvek Žužu - Skoda Favorit 135 L (1990)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
rok v.- 1990, Karoseria-vymena predne blatniky,zadne blatniky, podbehy, novy lak modra metaliza - vzorkovnik Alfa Romeo - blue azure, vsetko v roku 2003
vybrus hlavy, modre LED podsvietenie pristrojov, biele polepi budikov, Modre LEd neony ako osvetlenie pre nohy cestujucich
momentalne novy vyfuk, a pripravuje sa audio zastavba....nove radio JVC s USB, predne repro, komponenty 16cm MAc Audio, zadne ovaly 6x9 mac audio, zzosik GZ, subwofer GZ :lol:
NA moje 18. narodeniny mi oco dal kluce od MOJHO auta...takze prve auto v zivote - favorit.... a uz aj mam skusky na autoskole :P

_________________
vodicak od sept 2007 a len a len favo


21.8.07, 17:41
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
netaha ta modra farba prilis oci?

mne by oci odpadli, keby mi takto nieco zasvietilo v noci. som mal len kontrolku vetraku modru, akonahle sa zapla, hned pritahovala pozornost.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


21.8.07, 19:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
No, tohle období jsem měl taky, naštěstí jsem časem přišel na to, že to nemá cenu... Třeba dig. hodiny u zpětného zrcátka jsem si udělal taky modrý, vydrželo to do tý doby, než jsem s tím jednou jel za tmy :D . První věc, co jsem vložil do auta bylo plato s reprákama... no a tak... Myslím že tohle je doba, kdy člověk zažívá jisté nadšení z motorismu a je tím jaksi zaslepen... Je čas postupně se seznámit s autem, a postupně vylepšovat, nikoliv obráceně :!:
P.S.: Promiň za přednášku, ale je to moje vlastní zkušenost semnou :wink:
P.S.2: Seřiď ty stěrače :P

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


21.8.07, 20:28
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Auto vypadá dobře, alfa barva musela stát i dost peněz, ještě na to sehnat kola, aby to vyniklo, jinak to modrý podsvícení se mě taky moc nelíbí, já vůbec nemám modré světlo rád. Nechápu ale co chtěl nepér říct tím seřizováním stěračů ???


21.8.07, 21:00
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Vít Široký píše:
Nechápu ale co chtěl nepér říct tím seřizováním stěračů ???

Nezastavujou se dole, ale o kus napřed, nebo pozadu.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


21.8.07, 21:46
Profil ICQ

Příspěvky: 42
Příspěvek 
tak otec mi povedal ze mu to trocha vadi,ale on s nim aj tak moc nejazdi....ano,mozno to oslnuje,mozno nevidno v noci poriadne rucucku na meranie teploty vody....vie t onastvat niekedy,no ale paci sa mi to ,a pokial sa to paci mne,tak....tento mesiac sa ide na technicku,som zvedavi,ze co tam na to povedia....mozno to budem musiet dat do povodneho stavu...aj ked som sa na tom namakal....

stierace sa mi zdaju byt OK..... :shock: no newiem no....mozno....idem montovat cyklovac,tak uvidime co sa podari poriesit

K tej prednaske.... mas pravdu,ved preco by si nemal, ked si to zazil....

Farba....stala viac nez normalna pastelova,ozaj povodne bol zlty,neskor trochu vyblednuty....ale v ramci financnych moznosti nasej rodiny sa dala zvladnut,ved kolko krat striekas komplet auto v zivote? RAZ? TAk ked raz,tak poriadne....!!!!se vsim ,vsudy....aj s poriadnou farbou.... :wink:

_________________
vodicak od sept 2007 a len a len favo


21.8.07, 22:43
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
Nepér píše:
Vít Široký píše:
Nechápu ale co chtěl nepér říct tím seřizováním stěračů ???

Nezastavujou se dole, ale o kus napřed, nebo pozadu.


mozno len vypol zapalovanie a nepockal kym dobehnu stierace

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


21.8.07, 22:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
Michal Berta píše:
tak otec mi povedal ze mu to trocha vadi,ale on s nim aj tak moc nejazdi....ano,mozno to oslnuje,mozno nevidno v noci poriadne rucucku na meranie teploty vody....vie t onastvat niekedy,no ale paci sa mi to ,a pokial sa to paci mne,tak....tento mesiac sa ide na technicku,som zvedavi,ze co tam na to povedia....mozno to budem musiet dat do povodneho stavu...aj ked som sa na tom namakal....

stierace sa mi zdaju byt OK..... :shock: no newiem no....mozno....idem montovat cyklovac,tak uvidime co sa podari poriesit

K tej prednaske.... mas pravdu,ved preco by si nemal, ked si to zazil....

Farba....stala viac nez normalna pastelova,ozaj povodne bol zlty,neskor trochu vyblednuty....ale v ramci financnych moznosti nasej rodiny sa dala zvladnut,ved kolko krat striekas komplet auto v zivote? RAZ? TAk ked raz,tak poriadne....!!!!se vsim ,vsudy....aj s poriadnou farbou.... :wink:


ja ked som s autom cokolvek robil, tak som vzdy prihliadal na to, aby som mal pohodlie, az po tom to muselo dobre vyzerat. A pamatam len raz na to, ako sa mi podarilo preslapnut pri prudkom brzdeni (bol som vyskusat, co to da na brzdach) pedal, ze mi svietila v noci asi 15 km cesty cervena kontrolka brzd do oci a mal som dost :) podla mna tie kontrolky v starom type favoritu su vcelku dobre urobene, pretoze su dobre citatelne a nie su moc presvetlene, takze nerusia.

Proti gustu ale ziadny disputat, oslnujes tym seba, aj ked tym potencialne mozes ohrozit aj inych.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


22.8.07, 09:34
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 42
Příspěvek Na com sa jazdi v anglicku
Obrázek
Obrázek

_________________
vodicak od sept 2007 a len a len favo


25.8.07, 14:14
Profil ICQ

Příspěvky: 42
Příspěvek 
Ano, starsi a skusenejsi mali pravdu :) Skoro dva roky a modra palubka ma uz presla, ja tam naspat klasicke osvetlenie. Studujem v Brne, moc doma nie som,autom jazdi sestra.
Sestra dostala vodicak,takze som opravoval zaseknutu rucnu brzdu , nasadzovaal predny naraznik ,lebo vypadol z uchytu na jednej strane, ked malinko tukla ... V aute je hrozny bordel. Po dvoch rokoch jazdenia si uvedomujem ake ucia v autoskole veci a zle navyky ziskavaju vodici, resp co neucia. Sestra je neopatrna, ze sa nezabila, prisudzujem len a len stastiu, ze prave vtedy " nic neslo ". 3 krat osm ju upozornoval ,ale ona stale dookola to iste robi....Rozbie auto a zabije sa takym stylom....

_________________
vodicak od sept 2007 a len a len favo


2.7.09, 00:19
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz