Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 světla 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek světla
Dotaz- kámoš se mě ptal jestli nemám přední pravý světlo na 120 ale teď nevím z které strany se to bere jestli zevnitř nebo když se na auto díváte z venku tak teď vůbec nevím :lol: :oops:
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


3.10.07, 19:36
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 29.1.07, 22:14
Příspěvky: 25
Bydliště: Ostrava
Příspěvek 
bere se to z pohledu řidiče.


3.10.07, 19:37
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Každej koho znám to udává ve směru jizdy - jako kdyz sedis v káře... :wink:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


3.10.07, 19:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
díky za rady borci :lol: ale jak to tak nebude tak....... 8)
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


3.10.07, 19:44
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
vždycky se to bere ve směru jízdy :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


3.10.07, 19:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.07, 00:34
Příspěvky: 478
Bydliště: hodonínsko,zarazice
Příspěvek 
Kalista píše:
díky za rady borci :lol: ale jak to tak nebude tak....... 8)
:wink:

tak mu vem obě ať si vybere :lol:

_________________
ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450


3.10.07, 20:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
ne dobrý na kole se to celkem pronese :lol:
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


3.10.07, 21:31
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Na světlech máš psáno - L (levé) a P (pravé) :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


4.10.07, 15:00
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
to jsem taky pobral ale nepobral jsem (teď už jo) jestli se to bere z pohledu kabiny nebo když se na to díváš z venku
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


4.10.07, 18:14
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 11 Queries | GZIP : Off ]