Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:03



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Vracení blinkrů - Favorit 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek Vracení blinkrů - Favorit
Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana :( ani ne po 1000 km a dvou měsících. Ještě mám dvě ty packy, co jsou naloženy asi 2 měsíce (koupil jsem tenkrát 4 do zásoby :) ). Uvidím, jak dlouho vydrží. Neexistuje něco, čím nahradit ty lámající se nesmysly?

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


12.10.07, 13:27
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Vracení blinkrů - Favorit
Nepér píše:
Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana :( ani ne po 1000 km a dvou měsících. Ještě mám dvě ty packy, co jsou naloženy asi 2 měsíce (koupil jsem tenkrát 4 do zásoby :) ). Uvidím, jak dlouho vydrží. Neexistuje něco, čím nahradit ty lámající se nesmysly?


no, tak to si nenatrafil, potom ti poradím jedine originál... mne zatiať funguje...
mňa napadlo či by sa to nedalo vyrobiť s hliníku :?: to by bola taká modelárčina :wink:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


12.10.07, 14:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.3.06, 20:55
Příspěvky: 554
Bydliště: Smiřice
Příspěvek Re: Vracení blinkrů - Favorit
Nepér píše:
Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana :( ani ne po 1000 km a dvou měsících. Ještě mám dvě ty packy, co jsou naloženy asi 2 měsíce (koupil jsem tenkrát 4 do zásoby :) ). Uvidím, jak dlouho vydrží. Neexistuje něco, čím nahradit ty lámající se nesmysly?
To nebude těma caplikami taky se mi to stávalo ta páčka byla už vyběhaná a šla ťíž než má jít koupil jsem celou novou a mám klid.

_________________
Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/


12.10.07, 17:46
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 5.8.06, 22:50
Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí.


13.10.07, 17:20
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Kaliban123 píše:
Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí.


Copak od fava pasuji lukasy z feldy?? Podle me pak budes mit jinou vzdalenost pacek od volantu a taky asi i uchyceni nebude presne vychazet - nebo se pletu??

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


14.10.07, 19:14
Profil

Registrován: 5.8.06, 22:50
Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
DRYVER píše:
Kaliban123 píše:
Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí.


Copak od fava pasuji lukasy z feldy?? Podle me pak budes mit jinou vzdalenost pacek od volantu a taky asi i uchyceni nebude presne vychazet - nebo se pletu??


Je to úplně v pohodě vzdálenost už nevím možná je jiná ale dá se na to v klidu zvyknout byla to jedna z prvních věcí co jsem vyměnil na svém fáčku po vzoru bývalé škody 120 která šla do světa. Uchycení je v pohodě musíš to koupit i s držákem nebo ho koupit v krči je ted za 150kč. Jo a musí to být lukasy ze staré feldy. Prostě je to pohoda lahoda


14.10.07, 20:56
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Vracení blinkrů - Favorit
Nepér píše:
Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana :( ani ne po 1000 km a dvou měsících. Ještě mám dvě ty packy, co jsou naloženy asi 2 měsíce (koupil jsem tenkrát 4 do zásoby :) ). Uvidím, jak dlouho vydrží. Neexistuje něco, čím nahradit ty lámající se nesmysly?



se nenervuj a kup nový, taky jsem zkoušel kde co jak se to začne pořád lámat vyhodit, vybrušoval jsem i zuby aby to mělo menší odpor při vracení k ničemu nový miloš


15.10.07, 18:05
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.023s | 11 Queries | GZIP : Off ]