Schéma přístrojofky, aneb kde je větráček?
| Autor |
Zpráva |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
 Schéma přístrojofky, aneb kde je větráček?
Zdravím! Jak už jsem někdy psal, tak se mi něco stalo s větráčkem a když ho pustím, tak se mi rozvibruje celá palubka. Je to tam pak jako při startu letadla. Chtěl bych to ještě před zimou zprovoznit. Nevím ale jak se tam leze a co tam na mě může bafnout. Proto bych se rád zeptal, jestli nemáte někdo schéma nebo tak něco? Jak je vůbec ten větráček velkej? Že bych si tam místo něj dal nějakej z compu? 
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 17.10.07, 23:32 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
zokot
Registrován: 10.1.06, 08:19 Příspěvky: 1311 Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
|
Větráček jako ventilátor?
_________________ Škoda Felicia 1.3 MPi Fiat GP 1.9 JTD Škoda Roomster 1,2 TSI
|
| 18.10.07, 06:06 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Vlez tam přes kufr, odvrtej 4 body, co ti srží ten plech uprostřed a ohni ho bokem, pak to přišroubuješ zpátky přes ty odvrtaný díry a seš u větráku, většinou to dělají volný šroubky (navrchu sou tři) nebo nevyvážená vrtula.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 18.10.07, 07:32 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Nám to u nebožky taky rachotilo a vyřešila to štěpina pod ten plastový kryt na vrchu. Byl totiž pokroucený a nedoléhal přesně.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 18.10.07, 08:18 |
|
 |
|
Jakub_Simir
Registrován: 28.6.07, 17:33 Příspěvky: 655 Bydliště: Heřmanův Městec
|
Bych se toho nebal a sel bych an to z auta. Obetoval bych tomu tak 3 hodinky a bylo by to. Najdriv palubku ven a pak topeni. Ja osobne bych nic neodvrtaval.
_________________ Škoda 120L 1983 / Fa 136 prostě "UŽOVKA" Škoda 110R 1974 - viewtopic.php?f=19&t=7102 Škoda 110R 1980 Škoda felicia 1.6 GLX 1995
Zakladatel Coupé clubu TW Škoda 742 a 718K Forever Team
|
| 18.10.07, 08:43 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Už jsem také několikrát sundával palubovku, ale kvůli větráku by radši odvrtal ten plech a pak ho tam znovu přivařil nebo přišrouboval.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 18.10.07, 09:07 |
|
 |
|
Jakub_Simir
Registrován: 28.6.07, 17:33 Příspěvky: 655 Bydliště: Heřmanův Městec
|
Jak myslite. Ja jsem jen rekl svuj nazor. Nemam rad zasahy do autinda a navic pokud to jde jinak.A dokonce si myslim ze pokud by byl nekdo sikovnej tak by palubku ani mozna nemusel sundavat Ikdyz ono jde topeni vetsinou spatne odtrhnout takze nevim. Jinak ono se da asi povolit a protahnout smerem dolu a tam snad palubka nevadi.
_________________ Škoda 120L 1983 / Fa 136 prostě "UŽOVKA" Škoda 110R 1974 - viewtopic.php?f=19&t=7102 Škoda 110R 1980 Škoda felicia 1.6 GLX 1995
Zakladatel Coupé clubu TW Škoda 742 a 718K Forever Team
|
| 18.10.07, 09:19 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
nejak sem nepobral o kery auto se jedna,typuju 120ku a tam palubka ven jit NEMUSI a za tim si stojim, nekolikrat sem topeni jiz vyndaval a to bez palubky..
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 18.10.07, 10:22 |
|
 |
|
Jakub_Simir
Registrován: 28.6.07, 17:33 Příspěvky: 655 Bydliště: Heřmanův Městec
|
Dyt to povidam, ale jistej sem si nebyl  Jo ale rikam me treba neslo vubec odtrhnout bylo nejaky prilepeny nebo co. Ale to chce vyzkouset a pak teprv neco vrtat nebo co? Ale jinak sem rad ze to vim ze se nemusi palubka sundavat zrovna mi nejak netopi potvora jedna. Vzdycky tam nejak preskoci perko a prestane to topit. Tahla jsou v poradku.Jak je prostredni packa na topeni tak co vsechno ovlada?
_________________ Škoda 120L 1983 / Fa 136 prostě "UŽOVKA" Škoda 110R 1974 - viewtopic.php?f=19&t=7102 Škoda 110R 1980 Škoda felicia 1.6 GLX 1995
Zakladatel Coupé clubu TW Škoda 742 a 718K Forever Team
|
| 18.10.07, 11:53 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
kachnis píše: nejak sem nepobral o kery auto se jedna,typuju 120ku a tam palubka ven jit NEMUSI a za tim si stojim, nekolikrat sem topeni jiz vyndaval a to bez palubky..
Vedle jak ta jedle  Je to 742.10
Jde to i bez sundání palubky, ale člověk musí mít golu s dlouhými nástavci a 11 ořech 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 18.10.07, 13:04 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
Šemik píše: kachnis píše: nejak sem nepobral o kery auto se jedna,typuju 120ku a tam palubka ven jit NEMUSI a za tim si stojim, nekolikrat sem topeni jiz vyndaval a to bez palubky.. Vedle jak ta jedle :lol: Je to 742.10 :D Jde to i bez sundání palubky, ale člověk musí mít golu s dlouhými nástavci a 11 ořech :wink:
nemusi, ja som to teleso kurenia spod palubky vybral za pomoci vidlicovych klucov, ruk a trpezlivosti. ani palubka nemusi ist dole. len to trva cca taku 3/4 hodinu az hodinu. A treba si dat pozor na hadicku odvzdusnenia, alebo co to je, je to vcelku nenapadne schovane a clovek zisti, ze to tam je, az ked cele teleso kurenia visi prave na nej.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 18.10.07, 16:42 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Tak koukám, že to teda asi jde bez sundání. Nějakej návod na obrázku (třeba v Malování  ) by nebyl? Totálně nevim o co tam půjde... Nerad bych měl auto zase tejden rozesr***  A k čemu jsou vlastně všechny ty páčky k topení? Jedna je na teplotu, druhá na směr foukání a třetí??
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 18.10.07, 20:48 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Uzavírá přívod vzduchu
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 18.10.07, 21:53 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
ale jej vyznam je prakticky nulovy, kedze klapka tepleho vzduchu okamzite pri otvoreni privodu vody do radiatora privod vzduchu otvori
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 18.10.07, 21:59 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Šemik píše: Uzavírá přívod vzduchu
Jo chlape... Němci se píšou s velkým N. Jsou to příslušníci národa. Stejně jako Češi, Slováci, Čechoslováci a tak 
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 18.10.07, 22:28 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|