Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 stále svítí 
Autor Zpráva

Registrován: 8.4.06, 15:15
Příspěvky: 59
Bydliště: Střední Čechy
Příspěvek stále svítí
čus mám menší prolém,je to pár minut co jsem zjistitl že mi svítí světla i když jsou vypnuté spínače a zapalování.koukal jsem na pojistky ale ty jsou ok.nouzově sem je vypnul když jsem vyndal pojistky.netuší někdo čím by to mohlo být?jedná se o fáčko 94.díky

_________________
Škoda Favorit 135L 43kw r.v 1991,Škoda Fabia Sedan 1.2 12V 47kw r.v 2003


26.10.07, 16:52
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 5.3.06, 20:55
Příspěvky: 554
Bydliště: Smiřice
Příspěvek Re: stále svítí
myzraell píše:
čus mám menší prolém,je to pár minut co jsem zjistitl že mi svítí světla i když jsou vypnuté spínače a zapalování.koukal jsem na pojistky ale ty jsou ok.nouzově sem je vypnul když jsem vyndal pojistky.netuší někdo čím by to mohlo být?jedná se o fáčko 94.díky
skus poklepat relátka v pojistkové skříňce zřejmě nerozeplo a stále svítí :wink:

_________________
Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/


26.10.07, 17:41
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 8.4.06, 15:15
Příspěvky: 59
Bydliště: Střední Čechy
Příspěvek Re: stále svítí
David píše:
myzraell píše:
čus mám menší prolém,je to pár minut co jsem zjistitl že mi svítí světla i když jsou vypnuté spínače a zapalování.koukal jsem na pojistky ale ty jsou ok.nouzově sem je vypnul když jsem vyndal pojistky.netuší někdo čím by to mohlo být?jedná se o fáčko 94.díky
skus poklepat relátka v pojistkové skříňce zřejmě nerozeplo a stále svítí :wink:

díky za tip.sem to poklepal a stejně to občas pozdě rozepne tak zítra koupím new a bude to :D jen doufám že tu bude tím někdy mi to přijde jak začarovaný kruh :roll:

_________________
Škoda Favorit 135L 43kw r.v 1991,Škoda Fabia Sedan 1.2 12V 47kw r.v 2003


28.10.07, 16:49
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek Re: stále svítí
myzraell píše:
David píše:
myzraell píše:
čus mám menší prolém,je to pár minut co jsem zjistitl že mi svítí světla i když jsou vypnuté spínače a zapalování.koukal jsem na pojistky ale ty jsou ok.nouzově sem je vypnul když jsem vyndal pojistky.netuší někdo čím by to mohlo být?jedná se o fáčko 94.díky
skus poklepat relátka v pojistkové skříňce zřejmě nerozeplo a stále svítí :wink:

díky za tip.sem to poklepal a stejně to občas pozdě rozepne tak zítra koupím new a bude to :D jen doufám že tu bude tím někdy mi to přijde jak začarovaný kruh :roll:


Ničím jiným to být nemůže - pokud říkáš že to někdy se zpožděním vypne....na potkávačky by mělo být tuším vpravo nahoře (při pohledu ze sedadla spolujezdce)


28.10.07, 18:47
Profil ICQ

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14999
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
Bude to určitě tím relátkem, má nejspíše opálene kontakty a tudíž se k sobe lepí. Možna by šlo relátko rozebrat a podívat se na kontakty a případne je očistit jemným smirkem, nebo podobně. Ale to moc dlouho nevydrží. Je lepsi koupit nové. Možné je taky že nerozepíná spínač světel, malá pravděpodobnost.


4.11.07, 12:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.012s | 11 Queries | GZIP : Off ]