|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Thobiash
Registrován: 13.7.06, 06:37 Příspěvky: 675 Bydliště: Kyšice
|
 Prototypy vozů Škoda
Snad to už všichni nemáte
http://uloz.to/75485/škoda_-_prototypy.pps
_________________ Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P. http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI
|
| 4.11.07, 13:26 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
krysolet007
Registrován: 23.7.07, 16:19 Příspěvky: 597 Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
|
To je paráda, všechny tyhle prototypy takhle pohromadě. Některé kousky jsou fakt mimořádně povedené, hlavně ty z dílny ItalDesignu, vypadají jako luxusní západní auta. Ještě mi mezi těmi prototypy chybí třídvéřový favorit. Ale favorit sedan se mě moc nelíbí, stejně jako fábia sedan...
_________________ Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302
|
| 4.11.07, 14:56 |
|
 |
|
Thobiash
Registrován: 13.7.06, 06:37 Příspěvky: 675 Bydliště: Kyšice
|
krysolet007 píše: favorit sedan se mě moc nelíbí, stejně jako fábia sedan...
Tak tohle jsem přesně řikal taky  . Jinak toho bylo samosebou víc...tohle mi přišlo v mailu, tak jsem to sem šupnul, no...
_________________ Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P. http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI
|
| 4.11.07, 16:42 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
A mě se ten fávo sedan naopak líbí mnohem víc než krátkej 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 4.11.07, 16:43 |
|
 |
|
Thobiash
Registrován: 13.7.06, 06:37 Příspěvky: 675 Bydliště: Kyšice
|
Šemik píše: A mě se ten fávo sedan naopak líbí mnohem víc než krátkej 
U tebe mě to Šemíku nepřekvapuje 
_________________ Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P. http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI
|
| 4.11.07, 17:49 |
|
 |
|
krysolet007
Registrován: 23.7.07, 16:19 Příspěvky: 597 Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
|
http://www.funny.cz/pic.php?id=2721
tady sem našel další fotky sedana, stejně mi nějak nelíbí 
_________________ Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302
|
| 4.11.07, 17:51 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Thobiash píše: Šemik píše: A mě se ten fávo sedan naopak líbí mnohem víc než krátkej  U tebe mě to Šemíku nepřekvapuje 

_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 4.11.07, 17:57 |
|
 |
|
ondra120
Metal (urg)
Registrován: 23.5.07, 20:55 Příspěvky: 3730 Bydliště: Vsetín
|
Hezky udělané...
chytne mě dycky vztek, když vidím takovou 720....to byla taková škoda...
_________________ Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama ČZ 175/477 ´72 - veterán
 Škoda 742 Forever Team
|
| 4.11.07, 19:00 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
ondra120 píše: Hezky udělané...
chytne mě dycky vztek, když vidím takovou 720....to byla taková škoda...
Kdyby byla 720 neměl bys 120L 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 4.11.07, 19:01 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|