Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 12:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Mlhovky Diamond 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.07, 10:17
Příspěvky: 459
Bydliště: Valašské Meziříčí
Příspěvek Mlhovky Diamond
Diamond svetla sou z tech levnejsich ze? Projevi se to u mlhovek nejak vyrazneji? (svitivost, nebo tak) A je hodne 130 za jednu novou?

_________________
Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost
Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost
Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost
Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost
Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost


15.11.07, 22:38
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Projeví se to tak, že netěsní, zateče do nich voda a po půl roce se rozpadne vnitřek a vyhnije odrazová plocha.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


15.11.07, 22:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.07, 10:17
Příspěvky: 459
Bydliště: Valašské Meziříčí
Příspěvek 
Takže kdybych si vyhral s tesnenim tak se oplati nebo ne? Jedny shnile uz mam od puvodniho majitele :D

_________________
Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost
Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost
Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost
Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost
Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost


15.11.07, 22:44
Profil

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Neoplatí, to je jak wessem, polský kov stojí za prd a můžeš ho ošetřovat jak chceš, životnost to má tak rok, pokud to dřív nerozbiješ.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


15.11.07, 22:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Drak píše:
Neoplatí, to je jak wessem, polský kov stojí za prd a můžeš ho ošetřovat jak chceš, životnost to má tak rok, pokud to dřív nerozbiješ.


To mi davas teda, ted sem nahodil svetla pro denni sviceni wesem a nebyly zrovna levny ... :( Ale zas maj tesneni aby nesla voda na tu zrcadlovou vrstvu ...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


15.11.07, 22:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Do Wessemů (mlhovek) mi teče (do dálkových kupodivu ne, což je dobře), i když jsem si hrál s těsněním. Mám wessemy jak mlhy tak dálky, svítí to že to nějak špatný neni, třeba Hella ale bude samozřejmě lepší.

Pár stojí slabý tři stovky, ale počítám že tak za dva roky je budu muset vyměnit, hlavně ty mlhovky-. Za ty peníze to není tak špatný. :roll:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.11.07, 23:06
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
Problem je v tom, ze Wesemy (aspon zadne hmlovky) maju parabolu plastovu, je len pokovena. to sa skor roztopi, ako skoroduje.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


16.11.07, 12:16
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 3.3.06, 22:13
Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
tak jezdím s mlhovam od wesemu asi3 roky parabola vvnitř ok, budu shánět dálkový k tomu

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


17.11.07, 12:35
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 11 Queries | GZIP : Off ]