|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
venca.m
Registrován: 2.6.07, 10:17 Příspěvky: 459 Bydliště: Valašské Meziříčí
|
 Mlhovky Diamond
Diamond svetla sou z tech levnejsich ze? Projevi se to u mlhovek nejak vyrazneji? (svitivost, nebo tak) A je hodne 130 za jednu novou?
_________________ Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost
|
| 15.11.07, 22:38 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Projeví se to tak, že netěsní, zateče do nich voda a po půl roce se rozpadne vnitřek a vyhnije odrazová plocha.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 15.11.07, 22:41 |
|
 |
|
venca.m
Registrován: 2.6.07, 10:17 Příspěvky: 459 Bydliště: Valašské Meziříčí
|
Takže kdybych si vyhral s tesnenim tak se oplati nebo ne? Jedny shnile uz mam od puvodniho majitele 
_________________ Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost
|
| 15.11.07, 22:44 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Neoplatí, to je jak wessem, polský kov stojí za prd a můžeš ho ošetřovat jak chceš, životnost to má tak rok, pokud to dřív nerozbiješ.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 15.11.07, 22:50 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Drak píše: Neoplatí, to je jak wessem, polský kov stojí za prd a můžeš ho ošetřovat jak chceš, životnost to má tak rok, pokud to dřív nerozbiješ.
To mi davas teda, ted sem nahodil svetla pro denni sviceni wesem a nebyly zrovna levny ...  Ale zas maj tesneni aby nesla voda na tu zrcadlovou vrstvu ...
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 15.11.07, 22:57 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Do Wessemů (mlhovek) mi teče (do dálkových kupodivu ne, což je dobře), i když jsem si hrál s těsněním. Mám wessemy jak mlhy tak dálky, svítí to že to nějak špatný neni, třeba Hella ale bude samozřejmě lepší.
Pár stojí slabý tři stovky, ale počítám že tak za dva roky je budu muset vyměnit, hlavně ty mlhovky-. Za ty peníze to není tak špatný. 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 15.11.07, 23:06 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
Problem je v tom, ze Wesemy (aspon zadne hmlovky) maju parabolu plastovu, je len pokovena. to sa skor roztopi, ako skoroduje.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 16.11.07, 12:16 |
|
 |
|
spartra
Registrován: 3.3.06, 22:13 Příspěvky: 1331 Bydliště: královehradecký kraj
|
tak jezdím s mlhovam od wesemu asi3 roky parabola vvnitř ok, budu shánět dálkový k tomu
_________________ š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85
|
| 17.11.07, 12:35 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|