Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Fridex 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
deekay píše:
aky postup navrhujes ak chcem vymenit len tesnenie na kureni? inac mi hovorili v obchode ze 2 kruzky nepomozu ale ze tam mam dat silikon este


jednoducho :idea: vypusti vodu aj s kúrenia pod úroveň kúrenia a jednoducho to vymeň, kadiaľ ju vypustíš je jedno, ale ak môžeš zožeň si tan ventil s tým vystuženým plechom, ten to celé lepšie dotlačí...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


16.11.07, 20:55
Profil
Příspěvek Reklama

   
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
michalkatka píše:
deekay píše:
aky postup navrhujes ak chcem vymenit len tesnenie na kureni? inac mi hovorili v obchode ze 2 kruzky nepomozu ale ze tam mam dat silikon este


jednoducho :idea: vypusti vodu aj s kúrenia pod úroveň kúrenia a jednoducho to vymeň, kadiaľ ju vypustíš je jedno, ale ak môžeš zožeň si tan ventil s tým vystuženým plechom, ten to celé lepšie dotlačí...


mam novy kohutik aj radiator, pozeral som v andrtovi a vyzera ze mam novsi typ, ten s vystuhou, teda takym ciernym obdlznikom

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


16.11.07, 21:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
rozdiel medzi starým a novým typom je jedine v tom plechu....

ale tu na obrázku to nieje vidieť, v andrtovi to je rozpísané...

Obrázek

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


16.11.07, 21:08
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
23 tam mam navyse oproti staremu :)

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


16.11.07, 21:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: Výměna chladící kapaliny
michalkatka píše:
...ak by to fakt nešlo tak vypusti vodu cez hadicu kúrenia čo ide na karbec (k sytiču) tá hadica ide pod vodné čerpadlo takže tadiaľ vypustíš najviac vody, ja som to robieval tak že tú hadicu som odpojil od karbu, dal ju dole k pravému kolu a tadiaľ vypustil do bandasky...


Trochu opozděně, ale přece, děkuji za dobrý nápad. Hadici jsem neohýbal, ale strčil jsem do ní další hadici a nechal vodu vytéct samospádem do lavoru. Je to jednodušší. Pak jsem dolil obyčejnou pitnou vodu a opět vypustil, toto jsem opakoval až vytekla úplně čistá voda. Následovalo připojení hadice zpět, nalití koncentrátu a dolití destilovanou vodou.


30.1.08, 20:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 19.1.12, 09:50
Příspěvky: 25
Bydliště: Nová Paka
Příspěvek Re: Fridex
a kolik se toho tam cca vejde celkem??
Koncentátu a kolik vody??

kolik může mít obsah topení??


21.2.12, 21:52
Profil
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Fridex
tatrovka ma ale vzduchove chlazeni Obrázek

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


21.2.12, 21:53
Profil

Registrován: 19.1.12, 09:50
Příspěvky: 25
Bydliště: Nová Paka
Příspěvek Re: Fridex
to vim ... myslim do toho favouše...


21.2.12, 22:18
Profil
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Fridex
jenze kdo ma vedet ze TY myslis Favorita :-D

6 litru > 3litry fridexu, 3 litry destilky

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


21.2.12, 22:25
Profil

Registrován: 19.1.12, 09:50
Příspěvky: 25
Bydliště: Nová Paka
Příspěvek Re: Fridex
Děkuji


21.2.12, 22:42
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.109s | 11 Queries | GZIP : Off ]