Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:05



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Ostřikovače světel 
Autor Zpráva

Registrován: 14.8.07, 23:49
Příspěvky: 176
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Ostřikovače světel
Čas od času si kladu otázku, jestli ty ostřikovače co mám u své octávky před světly jsou funkční nebo ne. Jaksi nemám možnosti to vyzkoušet s někým druhým, ale jsem přesvědčený, že to tam je snad jen pro srandu...máte vy s tím nějaké zkušenosti?

_________________
Škoda Octavia SLXi, 1,6, 74kW.


16.11.07, 21:17
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Ostřikovače světel
miomio píše:
Čas od času si kladu otázku, jestli ty ostřikovače co mám u své octávky před světly jsou funkční nebo ne. Jaksi nemám možnosti to vyzkoušet s někým druhým, ale jsem přesvědčený, že to tam je snad jen pro srandu...máte vy s tím nějaké zkušenosti?


No tak hlavně to poznáš když budou světla suchý a pustíš ostřikovače a pak pujdeš juknout jestli jsou mokrý, jinak u něčeho šly automaticky s klasickejma ostřikovačema a u něčeho jsi musel tu páčku víc přitáhnout aby šly i na světla a jinak mi je máme na feldě a dráty jsou vyškubnutý protože to akorát chlastá vodu z nádobky nic víc.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


16.11.07, 21:29
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.3.06, 20:55
Příspěvky: 554
Bydliště: Smiřice
Příspěvek 
ostřikovače by měli jít když jsou rozsvícené světla nebo tak něják néé aspoň mě to tak ukazoval kámoš ale na nové octávii

_________________
Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/


16.11.07, 22:26
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
No a nezapomeňte to zkoušet na místě s rožlýma světlama, to pak to sklo umyjou tak dokonale, že si budete muset koupit nový.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


16.11.07, 22:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
:)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


19.11.07, 13:18
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 14.8.07, 23:49
Příspěvky: 176
Bydliště: Vsetín
Příspěvek 
Drak píše:
No a nezapomeňte to zkoušet na místě s rožlýma světlama, to pak to sklo umyjou tak dokonale, že si budete muset koupit nový.


Jak to myslíš? Jsem to nepochopil...

_________________
Škoda Octavia SLXi, 1,6, 74kW.


19.11.07, 20:23
Profil ICQ

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Prostě když to chrstneš na stojícím autě na horký sklo, tak ti rupne dřív než řekneš borůvkovej koláč.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


19.11.07, 20:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
hups tak to se mě ještě nestalo aby sklo bylo tak rozpálený a že jsem i občas na to šahal jen tak ze zvědavosti protože se třeba stavím ke kamarádoj a auto tam 15minut vrčí a svítí na místě ale nikdy světla nepálily.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


19.11.07, 21:37
Profil

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Nemusí být rozpálený, de o rozdíly teplot a pnutí, jestli nevěříš, tak to zkus, tohle počasí je k pokusu přímo ideální, postav se na parkoviště, rožni světla a za 10 minut na ně chrstni vodu o venkovní teplotě, popř. připleskni sníh, uvidíš. :wink:

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


19.11.07, 22:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Drak píše:
Nemusí být rozpálený, de o rozdíly teplot a pnutí, jestli nevěříš, tak to zkus, tohle počasí je k pokusu přímo ideální, postav se na parkoviště, rožni světla a za 10 minut na ně chrstni vodu o venkovní teplotě, popř. připleskni sníh, uvidíš. :wink:


no tak zkusit bych to mohl, náhradní světla mám připravený kdyby náhodou, ale stejně i tak když nad tím tak přemejšlím tak kolikrát jsem vzal sníh a začal jsem rozsvícený světla "mejt" sněhem a taky nic, no to je jedno, jako určitě tam nějaká šance na prasknutí je ale zatím jsem to neviděl.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


19.11.07, 22:33
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Kdysi se to podařilo otcovo kolegovi, koupil si novou užovku LS a při jedné z prvních jízd už bylo hnusně, tak zastavil a začal omývat světlomety sněhem aby viděl na cestu.. Ozvalo se PRASK a bylo :( Uplně nová škodovka a hned todĺe :D NA druhou stranu LS měla hodně malé světlomety, tuším že průměr 130mm..

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


19.11.07, 22:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Drak píše:
Nemusí být rozpálený, de o rozdíly teplot a pnutí, jestli nevěříš, tak to zkus, tohle počasí je k pokusu přímo ideální, postav se na parkoviště, rožni světla a za 10 minut na ně chrstni vodu o venkovní teplotě, popř. připleskni sníh, uvidíš. :wink:


Co praska driv - skenene svetla, nebo plastove??

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


19.11.07, 22:44
Profil

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Nevím co myslíš skleněné nebo plastové, bavíme se tu o sklu na hlavním světlometu. Měnil sem jich už desítky a to jak na osobákách, tak na náklaďácích, plochy skel různý, je to celkem běžný a všechno má společnýho pachatele, aktivního motoristu, kterej si během jakékoliv přestávky delší 10 minut umývá v chladným počasí rožlý světla studenou vodou.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


19.11.07, 22:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Drak píše:
Nevím co myslíš skleněné nebo plastové, bavíme se tu o sklu na hlavním světlometu. Měnil sem jich už desítky a to jak na osobákách, tak na náklaďácích, plochy skel různý, je to celkem běžný a všechno má společnýho pachatele, aktivního motoristu, kterej si během jakékoliv přestávky delší 10 minut umývá v chladným počasí rožlý světla studenou vodou.


Jasny sklo na hlavnim svetlometu (napr. favorit, felicie, skodovka...) nebo plastovy - fabie, laguna, fokus...

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


19.11.07, 22:58
Profil

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Plast ti schlazením nepraskne, sklo jo, navíc novší auta už používají jiný žárovky a technologie výroby, takže tam to nebezpečí nehrozí.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


19.11.07, 22:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.026s | 11 Queries | GZIP : Off ]