| Autor |
Zpráva |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
kachnis píše: parada, to je on 
Juhuu... to je drzak od plynaku navarenej do kastle! To chciiii...
Akorat se mi pak do kufru vejde min kameni a bordelu.... tak nevim...
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 26.11.07, 14:17 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
tech par kg sutraku nacpes treba misto spolujezdce 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 26.11.07, 15:51 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
Martin píše: Kristensen píše: na tej příčce jsem to neviděl, jestli máte někdo foto tak hoďte sem, rád se kouknu Kousek je tam vidět: 
Tak takhle jsem to měl taky a žádnej problém ale musíš to mít pořaádně přidělaný ja tak přišel o jednu baterku že jsem ju neměl přidělanou pak to skočilo baterka se vylila a rozsekla, takže pozor na to jinak si vážně myslím že tahle varianta je vážne nejjednodušší.Ale je taky pravda že záleží na majtelovi jak moc si s tím chce vyhrát, kolik do toho chce vrazit a takový sračičky.

_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 26.11.07, 19:03 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
prave si myslim, ze tahle varianta je tragicka ( ikdyz nejjednodussi). asi jste necetli svet motoru z r.1976 a tak nevite ze za zadni napravu by se nemelo cpat zavazi tezzsi nez myslim 3kg 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 27.11.07, 13:15 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
kachnis píše: prave si myslim, ze tahle varianta je tragicka ( ikdyz nejjednodussi). asi jste necetli svet motoru z r.1976 a tak nevite ze za zadni napravu by se nemelo cpat zavazi tezzsi nez myslim 3kg  to se vědělo a přesto tam někdo dal motor....
|
| 27.11.07, 13:34 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
 Tak teď 1:0 pro tebe Viťo. Tak si to dejte pod sedačky to bude úplně nejlepší.

_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 27.11.07, 16:39 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
Kalista píše: :lol: Tak teď 1:0 pro tebe Viťo. Tak si to dejte pod sedačky to bude úplně nejlepší. 
Jojoo.. pod zadni! Kastlik zapustit do nadrze!
Nebo pod predni? Zvysit sedacku spolujezdce!

_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 27.11.07, 16:50 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
To určitě, sedneš do auta, sedák se prohne a ten vlnkovaný drát zespodu ti zkratuje bateku a budeš mít na prdeli vypálenou sinusovku.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 27.11.07, 16:51 |
|
 |
|
Ales M
Registrován: 29.7.07, 08:56 Příspěvky: 250
|
Na vrakec a kabel k baterce ze 126ky fiata.....
|
| 27.11.07, 16:56 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
to se vědělo a přesto tam někdo dal motor....[/quote]
tohle se napsalo az po tom co tam dali motor  , ale myslim, ze vam ho tam zapomneli dat 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 27.11.07, 17:30 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
kachnis píše: Citace: to se vědělo a přesto tam někdo dal motor.... tohle se napsalo az po tom co tam dali motor  , ale myslim, ze vam ho tam zapomneli dat  nám ho dali dopředu, to já ti to někdy ukážu, jestli budeš chtít, no a dali nám ho tam, aby se nám líp chladil, aby nebylo potřeba tolik vody do chladiče, aby to topilo, abych měl použitelnej kufr, abych neměl toliká kraválu v autě, přesnější řazení.... a taky , aby se na tom lepší něco dělalo- třeba převodovka, to ti je paráda, když kvůli převodovce není potřeba vyndat motor z auta, to ti někdy budu muset vyprávět... 
|
| 27.11.07, 19:10 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Vít Široký píše: kachnis píše: Citace: to se vědělo a přesto tam někdo dal motor.... tohle se napsalo az po tom co tam dali motor  , ale myslim, ze vam ho tam zapomneli dat  nám ho dali dopředu, to já ti to někdy ukážu, jestli budeš chtít, no a dali nám ho tam, aby se nám líp chladil, aby nebylo potřeba tolik vody do chladiče, aby to topilo, abych měl použitelnej kufr, abych neměl toliká kraválu v autě, přesnější řazení.... a taky , aby se na tom lepší něco dělalo- třeba převodovka, to ti je paráda, když kvůli převodovce není potřeba vyndat motor z auta, to ti někdy budu muset vyprávět... 
 to je zase hádka
I klasická škodovka topí a chladí velice dobře, rámus je sice o něco vyšší než favorit, ale tak hrozný to neni
A zase když je třeba, vyndáme si motor snáze 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 27.11.07, 19:14 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Šemik píše: Vít Široký píše: kachnis píše: Citace: to se vědělo a přesto tam někdo dal motor.... tohle se napsalo az po tom co tam dali motor  , ale myslim, ze vam ho tam zapomneli dat  nám ho dali dopředu, to já ti to někdy ukážu, jestli budeš chtít, no a dali nám ho tam, aby se nám líp chladil, aby nebylo potřeba tolik vody do chladiče, aby to topilo, abych měl použitelnej kufr, abych neměl toliká kraválu v autě, přesnější řazení.... a taky , aby se na tom lepší něco dělalo- třeba převodovka, to ti je paráda, když kvůli převodovce není potřeba vyndat motor z auta, to ti někdy budu muset vyprávět...   to je zase hádka  I klasická škodovka topí a chladí velice dobře, rámus je sice o něco vyšší než favorit, ale tak hrozný to neni  A zase když je třeba, vyndáme si motor snáze  takovou škodovkou bych chtěl někdy jet ... , ještě jsem to štěstí neměl, byť vím, že takové existují, třeba mě v takové svezeš na příštím srazu... oplátkou mohu poskytnou obdobnou službu ... jo a hádka to není, aspoň já se nehádám, já jen malinko provokuju 
|
| 27.11.07, 19:17 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Rád svezu 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 27.11.07, 19:45 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
ja Ti Vítku zase treba rad zatopim, ze se celej sparis 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 28.11.07, 10:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|