Tedy, škodovka svítí nádherně už v sérii

Máš světla přes relé? Jak dálkové tak potkávací? Pokud ne, mohou být značné úbytky na kontaktech spínačů.
Jaké napětí máš v síti? Máš alespoň něco přes 14V?
Jinak dobré žárovky jsou třeba OSRAM SILVERSTAR
A samozřejmě kostry, patice a tak..