Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Přídavná dálková světla 
Autor Zpráva

Registrován: 18.4.07, 18:48
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Příspěvek Přídavná dálková světla
když budu chtít namontovat přídavná dálkové světla musím s tím někam chodit kvůli zapsání do TP nebo někam jinam? Nebo můžu namontovat a jezdit. Díky


27.12.07, 22:48
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Nikam nemusíš, jen si dej pozor na maximální svítivost.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


27.12.07, 22:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 18.4.07, 18:48
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Příspěvek 
to znamená přesně co??


27.12.07, 22:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Na všech světlech je napsané číslo a součet čísel na všech světlech nesmí přesáhnout určitou hodnotu, ale nevím kolik přesně. Zkus to pohledat.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


28.12.07, 10:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Martin píše:
Na všech světlech je napsané číslo a součet čísel na všech světlech nesmí přesáhnout určitou hodnotu, ale nevím kolik přesně. Zkus to pohledat.


to slyším poprve

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


29.12.07, 11:19
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Kristensen píše:
Martin píše:
Na všech světlech je napsané číslo a součet čísel na všech světlech nesmí přesáhnout určitou hodnotu, ale nevím kolik přesně. Zkus to pohledat.


to slyším poprve


Vážně to tak je, doopravdy se o tom ve vyhlášce píše :) Ale kdo by to měřil že jo :D

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


29.12.07, 12:41
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.07, 12:13
Příspěvky: 910
Bydliště: Úhonice
Příspěvek 
hlavně je nech seřídit :wink:


29.12.07, 12:56
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
maca píše:
hlavně je nech seřídit :wink:


Jak jako chceš nechávat seřizovat přídavná válková světla??? Postaví to za tmy proti stěně, nakreclí si čáru a je to :roll: :D


29.12.07, 13:56
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.07, 12:13
Příspěvky: 910
Bydliště: Úhonice
Příspěvek 
fux.dggn píše:
maca píše:
hlavně je nech seřídit :wink:


Jak jako chceš nechávat seřizovat přídavná válková světla??? Postaví to za tmy proti stěně, nakreclí si čáru a je to :roll: :D


já jenom čekal kdo se chytí,ne vážně já je tenkrát taky šteloval o zed :twisted: :wink:


29.12.07, 15:55
Profil

Registrován: 5.8.06, 22:50
Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit 8)

_________________
Škoda 742 Forever Team ale jezdím žabožroutem


29.12.07, 21:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Kaliban123 píše:
Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit 8)


Tim bych se až tak nechlubil :lol:


29.12.07, 21:25
Profil

Registrován: 5.8.06, 22:50
Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
fux.dggn píše:
Kaliban123 píše:
Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit 8)


Tim bych se až tak nechlubil :lol:


Ale za tohle já nemůžu za to může jen výrobce viděl jsem už tři masky s dálkama na fáčko a ani jedna neměla štelovatelná světla a nechlubím se tím to je spíš konstatování

_________________
Škoda 742 Forever Team ale jezdím žabožroutem


29.12.07, 21:38
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Kaliban123 píše:
fux.dggn píše:
Kaliban123 píše:
Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit 8)


Tim bych se až tak nechlubil :lol:


Ale za tohle já nemůžu za to může jen výrobce viděl jsem už tři masky s dálkama na fáčko a ani jedna neměla štelovatelná světla a nechlubím se tím to je spíš konstatování


No já to myslel tak, že bych se nechlubil tim, že sis to vůbec koupil. I když zase 2HOčka od wesemu sice svítěji líp a můžeš je štelovat, ale je to věc vkusu. Ale i tak bych si rači koupil ty malý hranatý budižkničemu bludičky jak sem někde slyšel :D a nekupoval bych je s tou maskou.


29.12.07, 22:33
Profil

Registrován: 5.8.06, 22:50
Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
fux.dggn píše:
Kaliban123 píše:
fux.dggn píše:
Kaliban123 píše:
Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit 8)


Tim bych se až tak nechlubil :lol:


Ale za tohle já nemůžu za to může jen výrobce viděl jsem už tři masky s dálkama na fáčko a ani jedna neměla štelovatelná světla a nechlubím se tím to je spíš konstatování


No já to myslel tak, že bych se nechlubil tim, že sis to vůbec koupil. I když zase 2HOčka od wesemu sice svítěji líp a můžeš je štelovat, ale je to věc vkusu. Ale i tak bych si rači koupil ty malý hranatý budižkničemu bludičky jak sem někde slyšel :D a nekupoval bych je s tou maskou.


No ono bez masky je chceš kam namontovat? Pokud to má vypadat aspon trochu k světu tak maska je v pohodě a koho tím budu stejně oslňovat? Nikoho pokud nebudu hovado a nevypnu to když někdo pojede proti mě

_________________
Škoda 742 Forever Team ale jezdím žabožroutem


29.12.07, 22:38
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Kaliban123 píše:
fux.dggn píše:
Kaliban123 píše:
fux.dggn píše:
Kaliban123 píše:
Ještě že mám fáčko s maskou na přídavný dálky tam jsou ty světla napevno a nejde to seřídit 8)


Tim bych se až tak nechlubil :lol:


Ale za tohle já nemůžu za to může jen výrobce viděl jsem už tři masky s dálkama na fáčko a ani jedna neměla štelovatelná světla a nechlubím se tím to je spíš konstatování


No já to myslel tak, že bych se nechlubil tim, že sis to vůbec koupil. I když zase 2HOčka od wesemu sice svítěji líp a můžeš je štelovat, ale je to věc vkusu. Ale i tak bych si rači koupil ty malý hranatý budižkničemu bludičky jak sem někde slyšel :D a nekupoval bych je s tou maskou.


No ono bez masky je chceš kam namontovat? Pokud to má vypadat aspon trochu k světu tak maska je v pohodě a koho tím budu stejně oslňovat? Nikoho pokud nebudu hovado a nevypnu to když někdo pojede proti mě


Řikám, to je na vkusu, oslňovat samozřejmě nikoho nebudeme, ale světlo to moc asi nenadělá, spíš se to ztratí ve světle od hlavních světlometů, ale beztak jen tak rejpu :D ...prostě je to na vkuse... :wink:


29.12.07, 22:46
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.123s | 11 Queries | GZIP : Off ]