Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 22:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Prosim o radu. SKODA 120 r.v.1988 
Autor Zpráva

Příspěvky: 30
Příspěvek Prosim o radu. SKODA 120 r.v.1988
Mam stale problem s tym, ze mi pocas jazdy skape motor a potom uz nejde nastartovat. Musim rucne na AC pumpe natiahnut benzin a potom to ide bez problemov. Vymenil som hadice,AC pumpu, pozrel som sitko co je pred karburatorom, v karburatore som vymenil co sa dalo. uz naozaj neviem co je s tym moze byt. Uz len jedna vec co ma napadla, ze by bol bordel v nadrzi, alebo nieco take. Dakujem za vsetky rady.


22.6.06, 08:17
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Nezasekáva sa ti prívodný ventil vo víku karburátora?
Nemáš nefunkčný odvzdušnovací ventil nádrže (je niekde za nádržkou s chladiacou kvapalinou)

A to jednoducho bez problémov ideš, nič nekucká, nič nevynecháva, iba to zrazu "zdochne"?

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


22.6.06, 11:38
Profil

Příspěvky: 30
Příspěvek 
normalne bez problemov idem a zrazu citim ze sa vobec neda pridat/presne tak ako keby ti dosiel benzin/ zacnu klesat otacky a az to nakoniec skape. Ventile som menil skusim pozret odvzdusnovaci ventil ako hovoris. dikes

ferrari píše:
Nezasekáva sa ti prívodný ventil vo víku karburátora?
Nemáš nefunkčný odvzdušnovací ventil nádrže (je niekde za nádržkou s chladiacou kvapalinou)

A to jednoducho bez problémov ideš, nič nekucká, nič nevynecháva, iba to zrazu "zdochne"?


22.6.06, 12:01
Profil
Příspěvek 
mě se kdysi stalo že se mi dostal bordel za to maly sitko co je u hadice do karburatoru a ucpavalo to jehlu u plovaku, teda trvalo nez sem na to přišel. taky to chciplo a už nešlo nastartovat.


22.6.06, 12:01

Příspěvky: 30
Příspěvek 
takuto odpoved som potreboval. dikes :D . ako si to vycistil?

Honzik.t píše:
mě se kdysi stalo že se mi dostal bordel za to maly sitko co je u hadice do karburatoru a ucpavalo to jehlu u plovaku, teda trvalo nez sem na to přišel. taky to chciplo a už nešlo nastartovat.


22.6.06, 12:04
Profil
Příspěvek 
Co takhle odvětrání nádrže nedělá ti tu paseku.???Mrkni na něj.Když pumpuješ jak vsteklej.Zkus nepumpovat a chvíli počkat,nebo jezdi s pootevřeným víčkem nádrže.Jestli to bude fachat tak není co kde více hledat.


22.6.06, 19:07

Příspěvky: 30
Příspěvek Problem bol pri odvetravani nadrze.
Problem bol pri odvetravani nadrze. Dikes


24.7.06, 14:41
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Problem bol pri odvetravani nadrze.
palci81 píše:
Problem bol pri odvetravani nadrze. Dikes


Kde má ta nádrž vlastně přesně to odvětrání? Něco je v nalévacím hrdle a pak nevim jestli tam ještě neni někde jinde

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


25.7.06, 08:29
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Tam je spousta hadiček na odvětrávání a nějaký ventil (když se auto otočí na střechu, tak aby nevytékal benzín). Jedna jde z levé strany, druhá s pravé a pak se to nějak křižuje. Mrkni do Andrta, tam to je

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


25.7.06, 09:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Martin píše:
Tam je spousta hadiček na odvětrávání a nějaký ventil (když se auto otočí na střechu, tak aby nevytékal benzín). Jedna jde z levé strany, druhá s pravé a pak se to nějak křižuje. Mrkni do Andrta, tam to je


Mrknu. Díky

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


25.7.06, 09:32
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Šemik píše:
Martin píše:
Tam je spousta hadiček na odvětrávání a nějaký ventil (když se auto otočí na střechu, tak aby nevytékal benzín). Jedna jde z levé strany, druhá s pravé a pak se to nějak křižuje. Mrkni do Andrta, tam to je


Mrknu. Díky


Ten ventil je za vyrovnávacou nádržkou chladiacej kvapaliny...keby ste čítali pozorne už som to v tomto Topicu písal...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


25.7.06, 19:42
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
ferrari píše:
Šemik píše:
Martin píše:
Tam je spousta hadiček na odvětrávání a nějaký ventil (když se auto otočí na střechu, tak aby nevytékal benzín). Jedna jde z levé strany, druhá s pravé a pak se to nějak křižuje. Mrkni do Andrta, tam to je


Mrknu. Díky


Ten ventil je za vyrovnávacou nádržkou chladiacej kvapaliny...keby ste čítali pozorne už som to v tomto Topicu písal...


Já sem ten tvůj příspěvěk četl. Mě zajímalo kde všude jsou do nádrže "napíchány" ty odvzdušňovací hadičky

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


27.7.06, 08:02
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz