Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 00:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Hlučný výfuk 
Autor Zpráva

Příspěvky: 23
Příspěvek Hlučný výfuk
Dneska jsem vyměnil po dlouhých letech výfuk (ten starý se úplně rozškobal :? ). Spolu s výfukem jsem měnil i těsnění mezi motorem a sacím potrubí a sacím potrubí a výfukem. Jenže teď je výfuk ještě hlučnější než předtím. "Prdí" při zátíženém motoru. Čím to může být??? :(


18.7.06, 19:50
Profil
Pspvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Jaky je to auto? Tesnej 100% ty novy tesneni? Mohl by byt spatne svareny vyfuk. Nebo je to jen nezvyk na zvuk noveho vyfuku :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


18.7.06, 20:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 23
Příspěvek 
Jo je to š 120. Těsnění na motoru sedí a je ok, to druhé už je trochu horší. Mám tam jen 2 šrouby M8, ten 3. M9 (nebo M10?) tam předtím ani nebyl, protože je tam dodrbaný závit a jak je ta díra mělká tak jsem nemohl vyřezat nový, páč se mi tam nevlezl závitník. Je možné, že to utíká tama, ale je to fakt rachot!! Říkám...předtím tam taky nebyl a nehlučelo to. Každopádně nevím jak ho tam dostat a nové potrubí se mi kupovat nechce :(


18.7.06, 20:13
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
stinker píše:
Jo je to š 120. Těsnění na motoru sedí a je ok, to druhé už je trochu horší. Mám tam jen 2 šrouby M8, ten 3. M9 (nebo M10?) tam předtím ani nebyl, protože je tam dodrbaný závit a jak je ta díra mělká tak jsem nemohl vyřezat nový, páč se mi tam nevlezl závitník. Je možné, že to utíká tama, ale je to fakt rachot!! Říkám...předtím tam taky nebyl a nehlučelo to. Každopádně nevím jak ho tam dostat a nové potrubí se mi kupovat nechce :(


Zkus to nak vymyslet :)
Treba nakou svorku nebo sroub skrz a matku z druhy strany

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


18.7.06, 20:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 23
Příspěvek 
No jo...šroub skrz už mě taky napadl, ale tam je to tak blbě udělané, že to nejde. Už se mi to nechce zase celé rozebírat :cry:


18.7.06, 20:24
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 109
Bydliště: Jirkov
Příspěvek 
Na dvou šroubech to nemůže pořádně těsnit, dodělej ten 3. Ale pochybuju, ze tam máš 2x M8 a 1xM10, jsou tam 3x M8, takže máš stržený závit. Nech si udelat nový svorník, který bude mít z jedné strany M10 a z druhé M8. Pozor na použitý materiál, ty svorníky se dost ohřívají a měknou. Nebo tam dej průchozí M10 a při každé výměně si budeš jeden otvor na přírubě výfuku převrtávat.

_________________
zemitě červená 8630
120LS 262°/262°/6,6mm příčňák 120LS/A
5Q 4,22
4P
kopretiny 13" 165/70


19.7.06, 06:37
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Jestli je stržený ten vzadu, tak to je problém. Tam jde vyvrtat a vyříznout M10 (možná už tam je).

Pokud máš stržený závit v těch dvou předních, tak tam vyvrtej 9mm díru a dej tam naskrz šroub M8. Při další výměně se ti ho podaří buď uvolnit, nebo ho utrhneš a dáš nový.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


19.7.06, 12:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 89
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Hlučný výfuk
Jsem na tom přesně stejně. Je to materiálem ze kterého je výfuk vyroben.


21.7.06, 17:43
Profil

Příspěvky: 23
Příspěvek 
Kašlu na to...zkusím udělat všecky 3 díry průchozí a pokud nějaký šroub zase zarezne tak ho jednoduše odříznu. Existují nějaké šrouby na vyšší teploty? Dají se běžně sehnat? Originální svorníky tam už držet nebudou, páč je to celé dodrbané....


24.7.06, 12:04
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Já bych tam strčil obyčejný šrouby a když nepůjdou povolit, tak je potřeba pořádně zabrat a utrhne se, nebo ho uříznout.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


24.7.06, 15:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Pokud budeš chtít udělat tu třetí díru průchozí, tak se myslím provrtáš do potrubí. :o

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


24.7.06, 15:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
ja som použil medené matky, aj tie závitové tyčky a pri výmene to išlo pekne rozobrať... ( na Favo, medzi zvody a prvý diel)


24.7.06, 15:51
Profil

Příspěvky: 23
Příspěvek 
Tak už tam mám všechny 3 šrouby a jsou poctivě utažené. Výfuk je o trochu tišší, ale stále to není ono...asi je to nějaký šmejd :?


24.7.06, 18:32
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
a co vymenit to vejfukovy, nemusis brat novy,na vrakarne to bude do padesatky...

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


27.7.06, 17:24
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 23
Příspěvek 
nene, už to tam drží jak kdyby to bylo nové. fakt ten výfuk prdí...tak divně kovově. zkusím koupit nový držák, rorříznout ho a naprat tam silentbloky


27.7.06, 17:54
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz