Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Co si o tom myslet 
Autor Zpráva

Registrován: 4.1.08, 21:15
Příspěvky: 549
Bydliště: Jilemnice
Příspěvek Co si o tom myslet
http://tuning.sbazar.cz/skoda-110r-zavo ... 95278.html
kdyz sem to videl rikal sem si no lol, ale jdina vec co je na tom skodovacka je kastle

_________________
135 LX, motor 43kw, na poježdění, i zde nedostatky http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=18742

Snažím se co mi síly a finance stačí, nebijte mě


13.1.08, 18:08
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.07, 00:29
Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
a té tam ani moc nezbylo a na tom interiéru si mohl taky pohrát :lol:

_________________
Seat toledo 1.9 TDI 1996
Seat toledo 1.9 TDI 1998
T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák
Včelař

Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!


13.1.08, 18:40
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
No nekup to za 220 kapříků, na do jíždění do práce idální.

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


13.1.08, 19:12
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.3.06, 20:55
Příspěvky: 554
Bydliště: Smiřice
Příspěvek 
Vyděl jsem ho v Hradci na letišti při sprintech no fakt mazec nikdo se nečapal.

_________________
Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/


13.1.08, 20:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
VYdet, vYset, vYkir :lol:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


13.1.08, 21:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Matthes píše:
VYdet, vYset, vYkir :lol:

sakra...školní buzerace už se opravdu dotkla i mýho nejoblíbenějšího webu.... :roll: :roll:

peace :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


13.1.08, 21:42
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
Ondras83 píše:
Matthes píše:
VYdet, vYset, vYkir :lol:

sakra...školní buzerace už se opravdu dotkla i mýho nejoblíbenějšího webu.... :roll: :roll:

peace :twisted: :twisted: :twisted:

A kdo má ti kidi pak číst co? Člověk co je zviklej na určytou ůroneň je pak pjekňe zhnusenej... :cry: :roll:
pravopys (od slova pyj) je tvoje vyzytka pyčo :lol: :wink:
nehledě na to, že hledám topic o vidličce řazení a nemůžu ho najít, protože kvaziexpert samozřejmě píše vydlička že? :roll: :roll: :roll:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


13.1.08, 21:47
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 12 Queries | GZIP : Off ]