|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
suzuki GSX 550 ES, cca ´87,´88 - schema elektriky
| Autor |
Zpráva |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
 suzuki GSX 550 ES, cca ´87,´88 - schema elektriky
zdravim, prosim vas nemate niekto schemu elektriky na tento stroj?
s bratrnacom na to cumime a nevieme to dat dokupy, regulator je zly a okrem toho ze sa k nemu neda dostat nevieme ktory kabel je co... 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 15.1.08, 17:07 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
 Re: suzuki GSX 550 ES, cca ´87,´88 - schema elektriky
deekay píše: zdravim, prosim vas nemate niekto schemu elektriky na tento stroj? s bratrnacom na to cumime a nevieme to dat dokupy, regulator je zly a okrem toho ze sa k nemu neda dostat nevieme ktory kabel je co... 
Já mam Suzuki GS 500F a schémata bych nejspíš v garáži našel, ale to asi nebude mc to samí co?
|
| 15.1.08, 21:45 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
 Re: suzuki GSX 550 ES, cca ´87,´88 - schema elektriky
fux.dggn píše: Já mam Suzuki GS 500F a schémata bych nejspíš v garáži našel, ale to asi nebude mc to samí co?
asi nie, aky to je rocnik? jak to vyzera?
bratranec ma taketo:

_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 15.1.08, 21:51 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
 Re: suzuki GSX 550 ES, cca ´87,´88 - schema elektriky
deekay píše: fux.dggn píše: Já mam Suzuki GS 500F a schémata bych nejspíš v garáži našel, ale to asi nebude mc to samí co? asi nie, aky to je rocnik? jak to vyzera? bratranec ma taketo: 
2006!
|
| 15.1.08, 21:53 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
tak to nic, toto je 87 asi takze to bude znacne jednoduchsie a ine 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 15.1.08, 21:54 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|