|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 12 ] |
|
hledá se šikovný soustružník
| Autor |
Zpráva |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
 hledá se šikovný soustružník
přátelé, nenajde se mezi Vámi někdo, kdo by mi mohl na soustruhu vytočit něco opravdu hodně malého? Přesné rozměry bych dodal. Pro představu, jedná se o výrobu kol na auto v měřítku 1:24. Poslouží na tenhle model : http://modelforum.upce.cz/forum/viewtop ... 60&t=15986 , jenže na to mám plastová kola nevalné kvality a trochu to hyzdí,
chtěl bych na tom mít tyhle kola:
středy si udělám, na to už profily mám, ale ten prstenec je pro mě malinko problém, soustruh nemám k dispozici, někdo mi to už slíbil, ale zatím neudělal, tak sháním, jestli by se našel někdo zde... náhodou, je to malé, dalo by se to řešit snadno poštou. Pokud se tu někdo takový najde, napište mi prosím i případnou cenu. Osazení pro pneumatiku není třeba, pneumatika na tom bude jen z kusu gumy, povrch by ale měl být velmi hladký, aby se dal vyleštit.
|
| 17.1.08, 11:10 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Skoda ze tatu nemuzu furt ukecat na soustruh 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 17.1.08, 11:16 |
|
 |
|
krysolet007
Registrován: 23.7.07, 16:19 Příspěvky: 597 Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
|
Á, pán je taky modelář, no vypadá to slibně. Držím palce 
_________________ Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302
|
| 17.1.08, 12:35 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
A chceš jen ty stříbrné límce?  Možná bych zlanařil otce... 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 17.1.08, 13:07 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
A jak je to velké (průměr)? Doma soustruh máme, ale trochu šmajdá, takže malé věci jdou dělat nepřesně.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 17.1.08, 13:46 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
kolo má průměr 13", tj 330,2 mm , v měřítku 1:24 je to cca 13,8mm
|
| 17.1.08, 13:49 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
šířka disku je 7", tj 177mm, v měřítku 1:24 je to 7,4mm
|
| 17.1.08, 13:51 |
|
 |
|
ondra120
Metal (urg)
Registrován: 23.5.07, 20:55 Příspěvky: 3730 Bydliště: Vsetín
|
toto ti můžu udělat úplně v pohodě, mám soustruh na přesně takové věci, dodej výkres se všema kótama a kola ti pošlu. Materiál jaký chceš, doporučuju hliníkovou slitinu zetal (chem. složení z hlavy teď nevim) má výbornou obrobitelnost a jde leštit až do lesku psích kulek
Jo matroš samo mám a dost:)
_________________ Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama ČZ 175/477 ´72 - veterán
 Škoda 742 Forever Team
|
| 17.1.08, 14:17 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
A kdo to umí v měřítku 1:1 ? 
|
| 17.1.08, 14:51 |
|
 |
|
ondra120
Metal (urg)
Registrován: 23.5.07, 20:55 Příspěvky: 3730 Bydliště: Vsetín
|
fatal píše: A kdo to umí v měřítku 1:1 ? 
ten kdo má v garáži schovaný karusel 
_________________ Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama ČZ 175/477 ´72 - veterán
 Škoda 742 Forever Team
|
| 17.1.08, 14:57 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
ondro a cena?
|
| 17.1.08, 15:55 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 17.1.08, 22:15 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 12 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|