Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Fantastické! 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Fantastické!
Jen slintám :)

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6127557

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


20.1.08, 22:47
Profil
Příspěvek Reklama

   
Metal (urg)
Uživatelský avatar

Registrován: 23.5.07, 20:55
Příspěvky: 3730
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Re: Fantastické!


Takovou sem před šesti lety po velkém váhání nekoupil. A lituju do teď... :cry:

_________________
Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo
Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama
ČZ 175/477 ´72 - veterán
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


20.1.08, 22:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Fantastické!
ondra120 píše:


Takovou sem před šesti lety po velkém váhání nekoupil. A lituju do teď... :cry:


Myslím že máš více než dobrou kompenzaci :) 742 1977 je taky pěkný unikát a navíc v takovém stavu.. :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


Naposledy upravil Šemik dne 20.1.08, 22:50, celkově upraveno 1



20.1.08, 22:50
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek Re: Fantastické!


Kdybych jí měl kam dát a je opravdu zachovalá všude,jak na první pohled vypadá,tak majitel je blázen a já jí kupuju hned. :)


20.1.08, 22:50
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Fantastické!
patrik-hp píše:


Kdybych jí měl kam dát a je opravdu zachovalá všude,jak na první pohled vypadá,tak majitel je blázen a já jí kupuju hned. :)


Bych dal krk na to, že byla nějakého starého pána který zemřel a dědici teď neví co s tim :( Dyť je to škodovka.. :roll: :lol: :(

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


20.1.08, 22:51
Profil
Metal (urg)
Uživatelský avatar

Registrován: 23.5.07, 20:55
Příspěvky: 3730
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Re: Fantastické!
Myslím že máš více než dobrou kompenzaci :) 742 1977 je taky pěkný unikát a navíc v takovém stavu.. :wink:[/quote]

Díky díky, to asi jo...ona to tehdy vyhrála :lol: :lol:
No stav je jaký je..jenom už spoustu věcí není moc originálních...bohužel.Ale potřebuju teď spolehlivé a kvalitní vozidlo na každý den. Tak musí sloužit chtě něchtě (už bych ji nejrači viděl v garáži s občasnýma vyjížďkama za teplého a suchého počasí)

_________________
Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo
Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama
ČZ 175/477 ´72 - veterán
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


20.1.08, 22:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Pěkná, moc pěkná, ten motor vypadá naprosto netknutě... Podobnou znám a mít ji kam dát... :roll:


20.1.08, 23:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.023s | 11 Queries | GZIP : Off ]