Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 01:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Zápach benzínu ve formanu 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11
Bydliště: Chrudim
Příspěvek Zápach benzínu ve formanu
Zdravím všechny,nemáte někdo zkušenosti jak odstranit smrad benzínu z formana?většinou jse to projevuje při zařazení neutrálu nebo při starování.je to docela nepříjemný.poradte prosím někdo.je to karbec r.v. 92.předem díky


13.3.06, 11:14
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Zápach benzínu ve formanu
Ladyn píše:
Zdravím všechny,nemáte někdo zkušenosti jak odstranit smrad benzínu z formana?většinou jse to projevuje při zařazení neutrálu nebo při starování.je to docela nepříjemný.poradte prosím někdo.je to karbec r.v. 92.předem díky


skontroluj karbec a tesnenie pod ním, aj zo sania na hlavu... asi budeš mať aj vysokú hladinu paliva... smozrejme skontroluj aj palivové hatičky a trubky... ak benzín cítiš malo by ho byť aj niekde vidieť...


13.3.06, 20:54
Profil

Příspěvky: 36
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Zápach benzínu ve formanu
Ladyn píše:
Zdravím všechny,nemáte někdo zkušenosti jak odstranit smrad benzínu z formana?většinou jse to projevuje při zařazení neutrálu nebo při starování.je to docela nepříjemný.poradte prosím někdo.je to karbec r.v. 92.předem díky




Mám formana 94 stříkačku 50 a taky jsem měl ten samej problém. V servisu šáhli za vzduchovej filtr na hadice a bylo jasno. Takže bych to viděl na hadice :wink: :wink:


14.3.06, 06:40
Profil
Příspěvek 
Jj, já jsem měl to samé u 50kW BMM; byla jen povolená sponka na hadici od pumpy ke stříkačce ;) Takže zkontrolovat hadičky.


17.3.06, 17:05
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11
Bydliště: Chrudim
Příspěvek Re: Zápach benzínu ve formanu
Jirka píše:
Ladyn píše:
Zdravím všechny,nemáte někdo zkušenosti jak odstranit smrad benzínu z formana?většinou jse to projevuje při zařazení neutrálu nebo při starování.je to docela nepříjemný.poradte prosím někdo.je to karbec r.v. 92.předem díky




Mám formana 94 stříkačku 50 a taky jsem měl ten samej problém. V servisu šáhli za vzduchovej filtr na hadice a bylo jasno. Takže bych to viděl na hadice :wink: :wink:
dik za rady,bylo to podobný.auto skončilo v servisu -odešlo těsnění. :?

_________________
forman 135ls r.v. 92


27.3.06, 05:12
Profil

Příspěvky: 1
Příspěvek Zápach benzínu zezadu
Zdravím všechny škodovkáře

V mém Formanu LS 1993 mám rovněž problém se zápachem benzínu ale troch jiný než výše popsaný.

Smrad jde cítit hlavně na zadních sedadlech, protože vychází odněkud z kufru.
Když otevřu vepředu okno tak se změní uvnitř proudění vzduchu a smrad ještě víc zesílí.
Smrad se objeví jen za jízdy. Když auto stojí tak ne.

Mám vyměněné palivové trubičky a dělá to pořád. Zkoušel jsem prohmatat hadičky v blízkosti nádrže ale nic jsem neobjevil. Spousta jich je ale různě uvnitř blatníku kam se nedá strčit ruka. Mimochodem, ví někdo k čemu jsou takové dvě malé ploché černé plastové nádobky pod pravým zadním blatníkem propojené s nádrží ?

Servis, jinak celkem schopný, mi neporadil.

Nenapadne někoho co bych mohl ještě vyzkoušet ?


17.10.06, 21:37
Profil

Příspěvky: 203
Bydliště: Horní Pěna
Příspěvek 
Ty černé nádobky jsou vlastně jedno hrdlo, z jedné strany je víčko a dolů roura do nádrže. A k tomu smradu: Na tom hrdle je nahoře připevněná taková rozdvojka, do které všechny ty hadičky vedou. Tu je potřeba vyndat a všechno vyčistit a profoukat. Stává se že se tam nahoru dostane bordel a pak nefunguje odvětrávání nádrže a hrdla a smrdí to skrz matici plováku do vozu.

_________________
Mazda 323, červená


18.10.06, 08:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz