Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 02:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Pomůže aditivum?? 
Autor Zpráva

Registrován: 22.4.11, 16:51
Příspěvky: 106
Příspěvek Pomůže aditivum??
Zima je tu a moje Felicie stagnuje,po ránu při cca -4C sotva nastartuje a když už jak takž chytí tak tlumeně střílí.Pomohlo by aditivum na palivovou soustavu?Např: http://www.tec2000.eu/Shop/5657_benzin_ ... stavy.aspx
PS:tohle je první zima co mi to dělá,takže s tím nemám žádné zkušenosti.Jinak do poslední chvíle než začli tyhle malé mrazíky,tak chytala jedna báseň


15.11.11, 00:28
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.10, 18:26
Příspěvky: 725
Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Příspěvek Re: Pomůže aditivum??
a co nejdřív zkontrolovat kabely svíčky filtry zapalovací modul a další.nepočítej že se něco samo opraví.

_________________
Škoda 125 červená :-)r.v.1988


15.11.11, 08:03
Profil ICQ

Registrován: 22.4.11, 16:51
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Pomůže aditivum??
kabely nemám,je to MPI,svíčky tam jsou cca 2tis.km a modul už jsem zkoušel prohodit z jiné Felicie,která startuje bez problémů a fitry byly měněny před necelou tisícovkou.
Ono je fakt že jezdim tařka jenom na LPG,naposledy jsem tankoval skoro před 8měs.za 300kč,ale ještě mám rezervu a zatím nesvítí.
Jinak když jsem ohřál motor na provozní teplotu a přepnul na benzín,tak motor mírně vynechává (takový nepravidelný záškuby)


15.11.11, 08:31
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: Pomůže aditivum??
No tak vyjazdi ten benzín a načapuj nový a uvidíš...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


15.11.11, 11:24
Profil

Registrován: 22.4.11, 16:51
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Pomůže aditivum??
Tak čerpadlo = R.I.P. sotva z něj něco teklo,nové čerpadlo funguje bezva (+nový palivový filtr) a Felicie pořád nestartuje..příchází na řadu diagnostika = bez závad,po krátkém hovoru s LPGistou zjištěna závada na přepínači B\LPG (typ VIP1) podtlakové LPG..následovalo vypojení ovládacího přepínače a překlenování relé (30 a 87),které je na cestě mezi přepínačem a vstřikovači benzínu..nyní auto jezdí pouze na benzín..zatím :)


16.11.11, 18:54
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Pomůže aditivum??
našteľuj ešte ventily

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


17.11.11, 13:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 10 Queries | GZIP : Off ]