|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
driver
Registrován: 22.4.11, 16:51 Příspěvky: 106
|
 Pomůže aditivum??
Zima je tu a moje Felicie stagnuje,po ránu při cca -4C sotva nastartuje a když už jak takž chytí tak tlumeně střílí.Pomohlo by aditivum na palivovou soustavu?Např: http://www.tec2000.eu/Shop/5657_benzin_ ... stavy.aspx PS:tohle je první zima co mi to dělá,takže s tím nemám žádné zkušenosti.Jinak do poslední chvíle než začli tyhle malé mrazíky,tak chytala jedna báseň
|
| 15.11.11, 00:28 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
goodbie
Registrován: 12.12.10, 18:26 Příspěvky: 725 Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
|
 Re: Pomůže aditivum??
a co nejdřív zkontrolovat kabely svíčky filtry zapalovací modul a další.nepočítej že se něco samo opraví.
_________________ Škoda 125 červená r.v.1988
|
| 15.11.11, 08:03 |
|
 |
|
driver
Registrován: 22.4.11, 16:51 Příspěvky: 106
|
 Re: Pomůže aditivum??
kabely nemám,je to MPI,svíčky tam jsou cca 2tis.km a modul už jsem zkoušel prohodit z jiné Felicie,která startuje bez problémů a fitry byly měněny před necelou tisícovkou. Ono je fakt že jezdim tařka jenom na LPG,naposledy jsem tankoval skoro před 8měs.za 300kč,ale ještě mám rezervu a zatím nesvítí. Jinak když jsem ohřál motor na provozní teplotu a přepnul na benzín,tak motor mírně vynechává (takový nepravidelný záškuby)
|
| 15.11.11, 08:31 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Pomůže aditivum??
No tak vyjazdi ten benzín a načapuj nový a uvidíš...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 15.11.11, 11:24 |
|
 |
|
driver
Registrován: 22.4.11, 16:51 Příspěvky: 106
|
 Re: Pomůže aditivum??
Tak čerpadlo = R.I.P. sotva z něj něco teklo,nové čerpadlo funguje bezva (+nový palivový filtr) a Felicie pořád nestartuje..příchází na řadu diagnostika = bez závad,po krátkém hovoru s LPGistou zjištěna závada na přepínači B\LPG (typ VIP1) podtlakové LPG..následovalo vypojení ovládacího přepínače a překlenování relé (30 a 87),které je na cestě mezi přepínačem a vstřikovači benzínu..nyní auto jezdí pouze na benzín..zatím 
|
| 16.11.11, 18:54 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Pomůže aditivum??
našteľuj ešte ventily
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 17.11.11, 13:43 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|