Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 04:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel. 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
leda bys měl kvůli klapce moc nízkej volnoběh, pokud to chcípalo i při přidaným plynu tak je to pičovina. Řekl bych, že máš pěknej bordel v elektrice...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


12.12.13, 23:01
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 11.12.13, 20:33
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
Volnoběch nezjistím (nemám otáčkoměr). Otáčky se ale zdají v pořádku, snad jen trochu nepravidelný chod. Ten bordel v elektrice tam bude. Ten co to měl přede mnou, měnil motor a spousty drátu dal jen tak na čokoládu bez izolace. Dnes jsem se v tom hrabal půl dne.


12.12.13, 23:05
Profil

Registrován: 11.12.13, 20:33
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
Jinak po očištění té klapky se volnoběch ustálil.


12.12.13, 23:08
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
Nevím proč někdo ucvaká půlku káblů když mění motor. Však je to všechno přes konektory, popř. očka pod šroubkem.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


13.12.13, 05:52
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
čokolády jsou peklo - všechny vyměnit za zakrytovaný fastony/dráty spájet. čokoláda je past, protíká tím voda, udělá se v tom studeňák a nikdo na to nepřijde...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


13.12.13, 20:32
Profil
Junior TW team

Registrován: 13.4.08, 13:19
Příspěvky: 6030
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
já sice dost pájím, ale v autě by se pájet , jedna to se může utřepat a taky asi pod mínus 5°C stupňů už dost křehne a rozpadá se

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


13.12.13, 20:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
v interiéru pájím, v motoru krimpluju a mažu vazelínou...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


13.12.13, 21:38
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14998
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
Já krimpuju kleštěma všude. Venku i ivnitř. Uvnitř se to ani nemusí nějak pracně izolovat, venku to raději vždycky zatavím smršťovačkou.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


13.12.13, 21:57
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.13, 13:08
Příspěvky: 76
Bydliště: Žatec
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
Čokoláda v autě je dobrá leda na mlsání :-9 v autoelektrice je jen pro zlost (a pro dobrodruhy)

_________________
Fabia Combi 1.2HTP 2006 -
Žofina - Š110 1972 (1993-2006)
Sněženka - Octavia Combi 1965 (1992-93)
Kovošrotka - Octavia Super 1963 (1992-93)
Octavia 1960 (1988-92 nejzachovalejší, havárie, prodej)
Octavia Combi 1971 (1987-88)


14.12.13, 03:49
Profil

Registrován: 11.12.13, 20:33
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
Tak Vás zdravím v novém roce! :D
Auto přestalo jet úplně. Na diagnostice to vyhodilo nějaké zkraty ale nic bližšího. Než to umřelo tak motor ztratil výkon, vůbec jsem se nemohl rozjet. Tak jsem začal pátrat a zjistil jsem, že odešlo čerpadlo v nádrži. Myslíte si, že by to mohla být příčina všech těch problému? Díky za odpověď.


5.1.14, 19:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
V prvom rade urob tú podrbanú kabeláž a až potom rieš čerpadlo,ktoré možno ani na vine nieje.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


5.1.14, 20:17
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 11.12.13, 20:33
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
Čerpadlo jsem zkusil připojit na přímo a vůbec se nerozjede. Ještě před tím jsem oddělal benz.hadičku na liště a čerpadlo vůbec netlačilo.Myslím si, že to čerpadlo bude jen další závada v řadě.


5.1.14, 20:33
Profil
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
po tom kiksu v elektrice bych se ani nedivil :P

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


5.1.14, 20:38
Profil

Registrován: 11.12.13, 20:33
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Felicie 1,3MPi chcípá po rozsvícení světel.
Ale auto už jelo v pořádku, přeběhl jsem ty kontakty, opravil jsem co se dalo!A ono to zase chcípne! Už mám sehnané druhé čerpadlo, udělám výměnu a pokud to nerozjedu, tak to dotlačím do Tlumačova a bude!


5.1.14, 20:49
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 10 Queries | GZIP : Off ]